OLSZTYŃSKI PAKIET POMOCOWY W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

Szanowni Państwo! Olsztyn przygotował pakiet informacji i rozwiązań pomocowych dla przedsiębiorców, którzy mogą ubiegać się o wsparcie w związku z epidemią koronawirusa – Olsztyński Pakiet Przedsiębiorcy. W gronie jednostek miejskich jest także Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, który współpracował nad utworzeniem Olsztyńskiego Pakietu Pomocy dla Przedsiębiorców w związku z Koronawirusem.

Czytaj więcej...

MODA NA SQUASHA!

Szybko poprawia kondycję psychiczną i fizyczną, koordynację ruchową i elastyczność mięśni. O czym mowa? O Grze w squasha. Gdzie możecie się realizować? W obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 1 w Olsztynie.

Czytaj więcej...

JEST NOWA DATA XVIII BIEGU JAKUBOWEGO!

Tegoroczny, XVIII Bieg Jakubowy miał się odbyć w niedzielę 26 kwietnia 2020 roku - wiadomo, że ze względu na Stan Epidemii związany z COVID-19 nie udało się tego terminu dotrzymać. Mamy jednak nową datę - szykujcie się na start 23 sierpnia!

Czytaj więcej...

JEŚLI PREZENT, TO KARTA!!!

Są takie dni kiedy gorączkowo zastanawiamy się co moglibyśmy podarować swoim bliskim w prezencie. Myślimy, szukamy, głowimy się! A tymczasem rozwiązanie jest proste, bo co może być lepszego niż zdrowie Twojego najbliższego?

Czytaj więcej...

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - BRAWA ZA HART DUCHA

  Za nami mistrzostwa Olsztyna w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych i Szkół Średnich w roku szkolnym 2019/2020. Impreza, organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, odbyła się w miejscu silnie kojarzonym ze szkolną lekkoatletyką – na terenach zielonych obok Zespołu Krytych Obiektów Sportowych nr I przy ul. Głowackiego.

Czytaj więcej...

WYJĄTKOWA OKAZJA NA SQUASHA!

Wakacje za nami, a więc wracamy do naszego cyklu „Wiele aktywności, jedno zdrowie” i proponujemy Wam darmowe pokazowe zajęcia squasha dla dzieci i młodzieży w CRS Ukiel. W niedzielę 22 września będziecie mieli wyjątkową i niepowtarzalną okazję aby spróbować swych sił na korcie!

Czytaj więcej...

WOJCIECH KOPEĆ: TRZYMAŁEM TEMPO USTAWIONE W GŁOWIE

– Dziękuję. Biegłem dziś w takim spokojnym dla mnie tempie na tętno około 160 uderzeń na minutę, nikt mnie nie gonił więc trochę musiałem walczyć sam ze sobą. Bieg generalnie bardzo fajny, trasa przygotowana super, „wodopoje” idealnie rozstawione, kibice na trasie dopisali, jednym słowem nie można mieć do organizatorów żadnych zastrzeżeń.

Czytaj więcej...