DWIE JEDNOSTKI, JEDNA CENA!

Ogólnopolska akcja „Polska Zobacz Więcej – Weekend Za Pół Ceny” zatacza coraz szersze kręgi, a Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie włącza się do tej idei. I proponuje dwie jednostki w cenie jednej – to nasze hasło na weekend od 20 do 22 marca w CRS Ukiel i na basenie przy ul. Głowackiego.

Czytaj więcej...

STYCZEŃ RADOŚCI I REKORDÓW!

Za nami pierwszy miesiąc 2020 roku i ferie zimowe, które przyniosły dzieciom i młodzieży wiele chwil radości i relaksu. A my już to wiemy: to był rekordowy styczeń na naszych obiektach!

Czytaj więcej...

ZAPISZ SIĘ NA XVIII BIEG JAKUBOWY!

Ostatnia niedziela kwietnia 2020 roku – zapamiętajcie tę datę i szykujcie się powoli na XVIII Bieg Jakubowy! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza na start wszystkich amatorów biegania: system z zapisami został już otwarty.

Czytaj więcej...

TENISIŚCI ZAGRALI DLA WOŚP

Za nami niedzielny turniej tenisa stołowego z okazji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zawodnicy uwijali się mocno przy stołach, równie chętnie podchodzili do puszki, którą dzierżyła 11-letnia Julia Wawrzyniak i wrzucali datki na szczytny cel.

Czytaj więcej...

FERIE TO CZAS SPORTU i REKREACJI!

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a my tradycyjnie jesteśmy do nich przygotowani! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie udostępni w tym czasie dzieciakom i młodzieży swoje obiekty, mamy także dla Was wiele promocji i propozycji.

Czytaj więcej...

TRZY LODOWISKA, MNÓSTWO FRAJDY!

No i mamy komplet! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że w czwartek 5 grudnia oddaliśmy do Państwa dyspozycji trzecie miejskie lodowisko – przepięknie położony obiekt w kompleksie Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel.

Czytaj więcej...

JEŚLI PREZENT, TO KARTA!!!

Są takie dni kiedy gorączkowo zastanawiamy się co moglibyśmy podarować swoim bliskim w prezencie. Myślimy, szukamy, głowimy się! A tymczasem rozwiązanie jest proste, bo co może być lepszego niż zdrowie Twojego najbliższego?

Czytaj więcej...

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - BRAWA ZA HART DUCHA

  Za nami mistrzostwa Olsztyna w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych i Szkół Średnich w roku szkolnym 2019/2020. Impreza, organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, odbyła się w miejscu silnie kojarzonym ze szkolną lekkoatletyką – na terenach zielonych obok Zespołu Krytych Obiektów Sportowych nr I przy ul. Głowackiego.

Czytaj więcej...

WYJĄTKOWA OKAZJA NA SQUASHA!

Wakacje za nami, a więc wracamy do naszego cyklu „Wiele aktywności, jedno zdrowie” i proponujemy Wam darmowe pokazowe zajęcia squasha dla dzieci i młodzieży w CRS Ukiel. W niedzielę 22 września będziecie mieli wyjątkową i niepowtarzalną okazję aby spróbować swych sił na korcie!

Czytaj więcej...