MISTRZOWSKIE PŁYWANIE W AQUASFERZE!

Tak więc znów startujemy z wielkimi emocjami! W dniach 26-29 kwietnia 2023 roku w Aquasferze odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu. Program imprezy jest bardzo bogaty, a emocji z pewnością nie zabraknie!

Mistrzostwa organizuje Polski Związek Pływacki we współudziale z Warmińsko-Mazurskim Okręgowym Związkiem Pływackim oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie, a honorowy patronat nad zawodami objął prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. PZP ma bardzo duże zaufanie do olsztyńskiego obiektu, dość powiedzieć że mistrzostwa naszego kraju w różnych kategoriach wiekowych odbyły się już u nas kilkanaście razy, a Główne Mistrzostwa Polski zagoszczą w Olsztynie już po raz siódmy!

Skala imprezy jest ogromna; w nadchodzących zawodach wystartuje ponad 600 zawodników ze 114 klubów z całego kraju! Wszyscy uczestnicy będą "polowali" na rekordy życiowe, wielu będzie walczyło o kwalifikacje, w tym te najważniejsze na odbywające się w lipcu w japońskiej Fukuoce Mistrzostwa Świata. Ale tu i teraz ogromna rzesza uczestników marzy o medalach Mistrzostw Polski, więc jednym słowem: będzie się działo! 

Zapraszamy na trybuny lub śledzenia zawodów w internecie i mediach. 

Szczegółowe informacje:

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców | LiveTiming

Lista zgłoszeń:
 
http://live.livetiming.pl/.../04_29_olsztyn/zawodnicy.pdf
 
Transmisja
//www.youtube.com/@polskizwiazekpywackipzp1583/streams">Polski Związek Pływacki PZP - YouTube
 
➡ Finały: TVP Sport 
 

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl