Start

Wiele aktywności, jedno zdrowie! Spacer nordic walking na dobry początek!

Wiele aktywności, jedno zdrowie! Chcemy by to hasło przyświecało nam wszystkim w 2019 roku, aby stymulowało do ruchu i poznawania różnych dyscyplin sportu. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie nieustannie dba o zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom Olsztyna i właśnie dlatego serdecznie zapraszamy Was na nowy cykl spotkań, tym razem ze sportem!

W 2018 roku organizowaliśmy cykl Spotkań ze Zdrowiem, podczas których namawialiśmy Was do aktywnego spędzania wolnego czasu, ale też poruszaliśmy również ważne tematy związane z odżywianiem, właściwą suplementacją i różnymi formami ćwiczeń pozwalających utrzymać dobrą formę. W nadchodzącej edycji chcemy Wam zaproponować nową formułę i zachęcić Was do polubienia i uprawiania różnych dyscyplin sportu i to nawet tych, o których może nigdy nie pomyśleliście! Mówiąc wprost: bardzo zależy nam, żebyście nie siedzieli w domu, ale całymi rodzinami integrowali się z nami w ciekawy i aktywny sposób.

Nasz cykl spotkań pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczyna się za kilka dni i będzie trwać przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia). Spotkania będą się odbywać raz w miesiącu, najczęściej w sobotę, bo to przecież bardzo dobry dzień na rodzinne aktywności.  Będziemy Was animować na sportowo prezentując daną dyscyplinę sportu tak, żebyście poznali zasady, dobrze się pobawili, jeszcze lepiej rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali!

Spotkania mają otwartą formułę, może w nich wziąć udział każdy kto tylko na to ochotę, a być może odkryje dla siebie coś nowego i fascynującego? W planach mamy weekendy tematyczne choćby z siatkówką plażową, squashem, trochę pobiegamy, popływamy czy pogramy w tenisa stołowego. A każde spotkanie z instruktorem-specjalistą! Zapraszamy wszystkich: mamy i tatusiów z pociechami, młodszych i starszych, ale też wszystkie aktywne osoby, które swoją energią mogą zarazić innych uczestników.

___________

KARTA OLSZTYN SPORT

to specjalna karta imienna, wystawiona na konkretną osobę, o wartości 129 zł (karta ulgowa w cenie 119 zł). Umożliwia codzienne korzystanie z usług w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie – jest ważna na wszystkich basenach, lodowiskach, w CRS Ukiel (obejmuje także wynajęcie sprzętu sportowego i pływającego). Wejście na basen w Aquasferze nie ma limitu czasowego!   KLIK

Decydując się na zakup tej karty mogą Państwo regularnie i komfortowo korzystać z basenów, usług sportowych i urządzeń rekreacyjnych OSiR i to bez potrzeby posiadania gotówki!

Karta Olsztyn Sport to idealny pomysł na prezent dla siebie lub dla najbliższych!

 

UWAGA! NARTY BIEGOWE W CRS UKIEL!  Po popołudniowych oględzinach trasy jesteśmy zmuszeni odwołać jutrzejsze (19.01.2019) spotkanie - powodem jest niewystarczająca ilość śniegu na trasach. Mamy nadzieję, że zima wróci do nas w najbliższych dniach i będziemy mogli przeprowadzić spotkanie z nartami biegowymi w następnym tygodniu (26.01.2019).

osir
styczeń 2019
PnWtŚrCzPtSoN
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
osir
styczeń 2019
PnWtŚrCzPtSoN
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Grafiki pracy basenów

Grafiki pracy basenów

Sprawdź
Materiały do pobrania

Materiały do pobrania

Sprawdź
Loading...

Galeria

newsletter

Witaj

Zapisz się do naszego newslettera

Wybranie kategorii jest wymagane.
Proszę wprowadzić poprawny adres email.

Zapisanie się do newslettera jest dobrowolne. Informacje dotyczące przetwarzania podanych do kontaktu elektronicznego danych dostępne są tutaj. Wypełnienie formularza i kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza zapoznanie się z tymi informacjami i ich akceptację.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl