Wiele aktywności, jedno zdrowie! Teraz czas na żeglarstwo!

Nasz cykl pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczął się z początkiem 2019 roku. Wystartowaliśmy styczniowym Marszem Nordic Walking, w lutym odbyły się zajęcia AquaMix w Aquafesrze, kolejnym punktem z tej serii był marcowy trening biegowy, a w kwietniu zorganizowaliśmy trening gry w squasha! Teraz przyszedł czas na żeglarskie przyjemności – w sobotę 25 maja zaprosimy chętnych na żeglowanie Omegami po jeziorze Ukiel!

Już teraz czujemy dreszczyk podekscytowania, bo takiego żeglowania nie było od dawna! Przygotujemy i otaklujemy dla Was jachty żaglowe typu Omega oraz zabezpieczymy w pełni wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Spotykamy się 25 maja o godz. 9:00 w Centrum Żeglarstwa na Słonecznej Polanie, skąd wyruszymy na jezioro Ukiel by poznawać jego malownicze zakątki i odkrywać smak żeglarstwa.

Naszą propozycję kierujemy głównie do tych, którzy dotychczas nie mieli styczności z żeglarstwem, ale zapraszamy wszystkich chętnych.  

Reasumując: chcemy by hasło Wiele aktywności, jedno zdrowie przyświecało nam wszystkim w 2019 roku, aby stymulowało do ruchu i poznawania świata sportu. Bawimy się przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia), spotkania odbywają raz w miesiącu, najczęściej w sobotę, bo to bardzo dobry dzień na sportowe aktywności. Animujemy prezentując różne dyscypliny sportu i różne formy ruchu – chodzi o to, byście się bawili, rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali! Spotkania mają otwartą formułę, może w nich wziąć udział każdy kto tylko na to ochotę, a być może odkryje dla siebie coś nowego i fascynującego?

*** Wiele aktywności, jedno zdrowie!

Żeglowanie jachtami typu Omega!

Gdzie? CRS Ukiel: Słoneczna Polana, ul. Sielska 38

Kiedy? 25.05.2019 r., start o godz. 9:00

Wejście na trening żeglarski jest nieodpłatne, wymagane będzie podpisanie zgody na udział w tym projekcie i wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 89 527 12 03 wew. 401.

Prosimy o zabranie ze sobą stroju na słoneczną, jak i pochmurną pogodę.


KARTA OLSZTYN SPORT
to specjalna karta imienna, wystawiona na konkretną osobę, o wartości 129 zł (karta ulgowa w cenie 119 zł i 99 zł dla dzieci w wieku 4-12 lat). Umożliwia codzienne, przez 30 kolejnych dni, korzystanie z usług w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie – jest ważna na wszystkich basenach, lodowiskach, w CRS Ukiel (obejmuje także wynajęcie sprzętu sportowego i pływającego). Wejście na basen w Aquasferze nie ma limitu czasowego!   KLIK

Decydując się na zakup tej karty mogą Państwo regularnie i komfortowo korzystać z basenów, usług sportowych i urządzeń rekreacyjnych OSiR i to bez potrzeby posiadania gotówki!

Karta Olsztyn Sport to idealny pomysł na prezent dla siebie lub dla najbliższych!

 

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
maj 2019
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl