Inicjatywy prozdrowotne

SPOTKANIA ZE ZDROWIEM

Za nami pierwszy sezon cyklu „Spotkań ze zdrowiem” w obiektach OSiR. Rozmawialiśmy o tym jak być zdrowym i sprawnym, ustalaliśmy że lepiej zapobiegać niż leczyć. Generalnie docenialiśmy wagę sportu i rekreacji w życiu człowieka!

Spotkania przyjmowały zróżnicowaną formę: wykładów, prezentacji czy szkoleń związanych z tematyką zdrowia w przeróżnych obszarach: dietetyki, rehabilitacji ruchowej, dermatologii, przeciwdziałania chorobom i otyłości czy roli ziół w życiu człowieka. Nie stroniliśmy przy tym od praktyki: zorganizowaliśmy  pokazy zajęć fitness, animacje sportowe, demonstracje badań i inne ustalone atrakcje.

Zajęcia  odbywały się cyklicznie, najczęściej w ostatnią sobotę miesiąca i cieszyły się nieustannym powodzeniem; często – ku naszej wielkiej radości – musieliśmy organizować powtórki.

 

Wszystko funkcjonowało dzięki zaangażowaniu naszych partnerów: Grupy WM.pl i gazety Fit nie Fat oraz współorganizatorów m.in.: Planety Formy, Zielarni Warmińskiej i Miejskiego Szpitala Zespolonego. A każdy uczestnik spotkania otrzymywał dodatkowo kupon promocyjny na wypożyczenie sprzętu sportowego w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel lub wejściówki na olsztyńskie baseny.

 

Aktualnie trwa wakacyjna przerwa, ale nie martwcie się – już pracujemy nad bogatą ofertą jesienną!

 

I możecie sobie planować następujące terminy: 29 września, 27 października, 24 listopada, 15 grudnia. O szczegółach będziemy wkrótce informować. W przypadku zainteresowania współpracą – prosimy o kontakt: Beata Kardynał-Stawicka, koordynator promocji, tel: 519 566 085.


___________

KARTA OLSZTYN SPORT

to specjalna karta imienna, wystawiona na konkretną osobę, o wartości 129 zł (karta ulgowa w cenie 119 zł). Umożliwia codzienne korzystanie z usług w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie – jest ważna na wszystkich basenach, lodowiskach, w CRS Ukiel (obejmuje także wynajęcie sprzętu sportowego i pływającego). Wejście na basen w Aquasferze nie ma limitu czasowego!   KLIK

Decydując się na zakup tej karty mogą Państwo regularnie i komfortowo korzystać z basenów, usług sportowych i urządzeń rekreacyjnych OSiR i to bez potrzeby posiadania gotówki!

Karta Olsztyn Sport to idealny pomysł na prezent dla siebie lub dla najbliższych!

 

osir
lipiec 2018
PnWtŚrCzPtSoN
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl