Wiele aktywności, jedno zdrowie! Czas na trening biegowy!

Wiele aktywności, jedno zdrowie!

Chcemy by to hasło przyświecało nam wszystkim w 2019 roku, aby stymulowało do ruchu i poznawania różnych dyscyplin sportu. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie nieustannie dba o zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom Olsztyna i właśnie dlatego serdecznie zapraszamy Was na nowy cykl spotkań.

Nasz cykl pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczął się w styczniu Marszem Nordic Walking, w lutym zaprosiliśmy Was na AquaMix czyli ćwiczenia z obciążeniem w wodzie. Kolejnym punktem z tej serii będzie zaplanowany na 30 marca trening biegowy. Cykl potrwa przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia), spotkania będą się odbywać raz w miesiącu, najczęściej w sobotę, bo to bardzo dobry dzień na sportowe aktywności. Będziemy Was animować prezentując różne formy ruchu i dyscypliny sportu – chodzi nam o to, byście się bawili, rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali!

Spotkania mają otwartą formułę, może w nich wziąć udział każdy kto tylko na to ochotę, a być może odkryje dla siebie coś nowego i fascynującego? W planach mamy weekendy tematyczne choćby z siatkówką plażową czy squashem, trochę pobiegamy, popływamy czy pogramy w tenisa stołowego. A każde spotkanie poprowadzi instruktor-specjalista. Zapraszamy wszystkich: mamy i tatusiów z pociechami, młodszych i starszych, ale też wszystkie aktywne osoby, które swoją energią mogą zarazić innych uczestników.

Najbliższe spotkanie: Trening biegowy zaplanowany na 30 marca 2019 roku. Zajęcia poprowadzą instruktorzy: Michał Podolak (sesja dla młodszych zawodników) oraz Paweł Rutkowski (grupa mocno zaawansowana). 

Trening biegowy 

CRS Ukiel, 30.03.2019 r.

Start: godz. 09:00

Wejście nieodpłatnie 

Prosimy zabrać ze sobą strój i obuwie sportowe.

___________

KARTA OLSZTYN SPORT

to specjalna karta imienna, wystawiona na konkretną osobę, o wartości 129 zł (karta ulgowa w cenie 119 zł i 99 zł dla dzieci w wieku 4-12 lat). Umożliwia codzienne, przez 30 kolejnych dni, korzystanie z usług w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie – jest ważna na wszystkich basenach, lodowiskach, w CRS Ukiel (obejmuje także wynajęcie sprzętu sportowego i pływającego). Wejście na basen w Aquasferze nie ma limitu czasowego!   KLIK

Decydując się na zakup tej karty mogą Państwo regularnie i komfortowo korzystać z basenów, usług sportowych i urządzeń rekreacyjnych OSiR i to bez potrzeby posiadania gotówki!

Karta Olsztyn Sport to idealny pomysł na prezent dla siebie lub dla najbliższych!

 

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
marzec 2019
PnWtŚrCzPtSoN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

Mapa strony

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl