JEŚLI PREZENT, TO KARTA!!!

Są takie dni kiedy gorączkowo zastanawiamy się co moglibyśmy podarować swoim bliskim w prezencie. Myślimy, szukamy, głowimy się! A tymczasem rozwiązanie jest proste, bo co może być lepszego niż zdrowie Twojego najbliższego?

Co proponujemy? W naszym głębokim przekonaniu hitowym prezentem jest Karta Olsztyn Sport, czyli imienna karta wystawiona na konkretną osobę, która kosztuje 139 zł (ulgowa 129) i stanowi pełną przepustkę do świata sportu i rekreacji. Jest ważna przez 30 kolejnych dni, pozwala codziennie bez ograniczeń czasowych korzystać z usług Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska oraz basenów przy ul. Głowackiego i Mariańskiej i uprawnia do codziennego korzystania z trzech lodowisk, sprzętu sportowego w CRS Ukiel (w ofercie narty biegowe oraz rowery turystyczne, nartorolki, łyżworolki i zestawy gier)! Tak jest: codziennie, przez 30 dni, można się relaksować w każdym z tych obiektów!

Kolejne dwie karty to propozycje dla tych, którzy cenią sobie regularne wizyty w Aquasferze. Imienna Karta Aqua o wartości 120 zł (100 zł ulgowa) pozwala na 8 nielimitowanych czasowo wejść do Aquasfery obejmujących baseny, część rekreacyjną i sauny! Mamy też w ofercie Karty Promocyjne dla całych rodzin o różnej wartości pozwalające korzystać z naszych usług nawet z 20% rabatu!

Pomyślcie o tym, my zapewniamy że wybrane prezenty otrzymacie u nas w postaci eleganckiego drukowanego zaproszenia!

Szukajcie promocji w naszych obiektach, a na pewno znajdziecie coś wyjątkowego dla siebie i swoich bliskich.

Więcej informacji: 89 533 59 68 lub 89 535 96 22.

Szczegóły i regulaminy kart: https://www.osir.olsztyn.pl/pl/osir/karty-promocyjne

 

 

   

UWAGA: ZAWIESZAMY FUNKCJONOWANIE OBIEKTÓW

W związku z aktualną sytuacją i rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że od dnia 12.03.2020 r. do odwołania zawieszamy działalność wszystkich obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie: WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA, CRS Ukiel, Hala Widowiskowo-Sportowa Urania, Zespół Krytych Obiektów Sportowych I przy ul. Głowackiego, Zespół Krytych Obiektów Sportowych II przy ul. Mariańskiej oraz Stadion Piłkarski przy Al. Piłsudskiego.

Jednocześnie  przypominamy, iż sytuacja jest na tyle dynamiczna, że możliwe są kolejne zmiany w harmonogramie funkcjonowania naszych obiektów.

Prosimy o odwiedzanie naszej strony internetowej oraz profili na facebooku.


SZANOWNI PAŃSTWO

Z uwagi na pojawienie się na terytorium Polski wirusa SARS-CoV-2, określanym „koronawirusem" zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w naszej instytucji
(dotyczy siedziby głównej OSiR oraz wszystkich obiektów OSiR)

Prosimy stawiać się tylko na uprzednio wyznaczone terminy wizyt.

W sprawach kierowanych do Urzędu można skorzystać z platformy ePUAP.

Szczegóły w zakładce: https://osir.olsztyn.pl/pl/osir/epuap

Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać również drogą mailową na adres: osir@osir.olsztyn.pl

Kontakty telefoniczne do wszystkich komórek organizacyjnych znajdują się na stronie https://osir.olsztyn.pl/pl/osir/kontakt

Do Państwa dyspozycji pozostajemy również pod numerem telefonu: 89 527 74 02 (sekretariat OSiR).

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
marzec 2020
PnWtŚrCzPtSoN
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl