JEŚLI PREZENT, TO KARTA!!!

Są takie dni kiedy gorączkowo zastanawiamy się co moglibyśmy podarować swoim bliskim w prezencie. Myślimy, szukamy, głowimy się! A tymczasem rozwiązanie jest proste, bo co może być lepszego niż zdrowie Twojego najbliższego?

Co proponujemy? W naszym głębokim przekonaniu hitowym prezentem jest Karta Olsztyn Sport, czyli imienna karta wystawiona na konkretną osobę, która kosztuje 139 zł (ulgowa 129) i stanowi pełną przepustkę do świata sportu i rekreacji. Jest ważna przez 30 kolejnych dni, pozwala codziennie bez ograniczeń czasowych korzystać z usług Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska oraz basenów przy ul. Głowackiego i Mariańskiej i uprawnia do codziennego korzystania z trzech lodowisk, sprzętu sportowego w CRS Ukiel (w ofercie narty biegowe oraz rowery turystyczne, nartorolki, łyżworolki i zestawy gier)! Tak jest: codziennie, przez 30 dni, można się relaksować w każdym z tych obiektów!

Kolejne dwie karty to propozycje dla tych, którzy cenią sobie regularne wizyty w Aquasferze. Imienna Karta Aqua o wartości 120 zł (100 zł ulgowa) pozwala na 8 nielimitowanych czasowo wejść do Aquasfery obejmujących baseny, część rekreacyjną i sauny! Mamy też w ofercie Karty Promocyjne dla całych rodzin o różnej wartości pozwalające korzystać z naszych usług nawet z 20% rabatu!

Pomyślcie o tym, my zapewniamy że wybrane prezenty otrzymacie u nas w postaci eleganckiego drukowanego zaproszenia!

Szukajcie promocji w naszych obiektach, a na pewno znajdziecie coś wyjątkowego dla siebie i swoich bliskich.

Więcej informacji: 89 533 59 68 lub 89 535 96 22.

Szczegóły i regulaminy kart: https://www.osir.olsztyn.pl/pl/osir/karty-promocyjne

 

 

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl