NADSZEDŁ CZAS NA LODOWISKA!

Tak, to już jest ten czas! Miło nam poinformować, że środa 1 grudnia 2021 roku to data otwarcia sezonu łyżwiarskiego na pierwszym lodowisku miejskim. Jutro wznawia działalność obiekt przy ul. Jeziołowicza 4, a na „dzień dobry” przez dwa dni, w środę i czwartek 1 i 2 grudnia, oddajemy Wam taflę do dyspozycji gratis! Tej zimy będziecie mogli korzystać także z lodowiska w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel, które ruszy lada dzień.

Czytaj więcej...

BIEGNIJMY DLA NIEPODLEGŁEJ!

Jeszcze na dobre nie ochłonęliśmy po V Ukiel Olsztyn Półmaratonie, a już czeka na nas kolejna atrakcja biegowa. Po dwuletniej przerwie na ulice stolicy Krainy Tysiąca Jezior wraca Olsztyński Bieg Niepodległości!

Czytaj więcej...

XIII EDYCJA KONKURSU „MOJE SPORTOWE PAMIĄTKI”

Po blisko dwuletniej przerwie rusza XIII edycja konkursu o tematyce sportowej, a na pamiątki do 31 marca 2022 r. oczekuje Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie. Organizatorami konkursu „Moje sportowe pamiątki” są: V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. 

Czytaj więcej...

KTO WYTRZYMA TRUDY OLSZTYNA?

Pasjonatom MTB były legendarny polski kolarz Cezary Zamana proponuje alternatywną wersję wakacyjnego wypoczynku. Nie w leżaku, a na siodełku! Zamiast opalania – spalanie kalorii. Leśne szlaki zamienia na dynamiczne single tracki. Kogo kusi taka wizja wypoczynku może się już wybierać się na Olsztyn Cisowianka Mazovia MTB Marathon, który odbędzie się 8 sierpnia.

Czytaj więcej...

UKIEL RUGBY BEACH CUP 2021!

Rugbyści z Warmii i Mazur kolejny raz uchylają wrota Plaży Miejskiej. Zapraszamy tym razem na Plażę nr 3 w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel Olsztynie, rezerwujcie sobie czas na weekend 24 i 25 lipca.

Czytaj więcej...

MIROSŁAW RYBACZEWSKI W MUZEUM SPORTU!

14 lipca 2021 roku gościem Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie była legenda polskiej i olsztyńskiej siatkówki -  mistrz świata z Meksyku 1974 oraz mistrz olimpijski z Montrealu 1976 Mirosław Rybaczewski.

Czytaj więcej...

OBOSTRZENIA POLUZOWANE, CZAS NA IMPREZY!

Szanowni Państwo! To już najwyższy czas na bieganie, pływanie, triathlon, slow jogging, siatkówkę plażową, rugby plażowe i plażową piłkę ręczną, maraton rowerowy, żeglarstwo czy pływanie na wodach otwartych!

Czytaj więcej...

PLAN NA DESKOROLKĘ!

Witajcie! Plan jest następujący - Akademia Deskorolki rusza od 12.04.2021, oczywiście jeśli obostrzenia na to pozwolą. Natomiast na zajęcia indywidualne i grupowe można zapisać się już dziś!

Czytaj więcej...

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl