A TERAZ CZAS NA GRAND PRIX!

Po udanych Mistrzostwach Województwa w pływaniu przychodzi czas na kolejną świetną imprezę w Olsztynie – przed nami Grand Prix Warmii i Mazur, które odbędą się na pływalni olimpijskiej w WCRS Aquasfera.

Czytaj więcej...

ŁYŻWIARSTWA NADSZEDŁ CZAS!

Początek grudnia to magiczny czas w naszym kalendarzu, nie inaczej jest w tym roku! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że w czwartek, 1 grudnia 2022 roku, uruchomiamy dwa lodowiska miejskie - w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel przy ul. Kapitańskiej 23 oraz na Osiedlu Pieczewo przy ul. Jeziołowicza 4.

Czytaj więcej...

O MEDALE W WOJEWÓDZTWIE!

W najbliższy weekend, 11 i 12 listopada 2022 roku, Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA będzie areną MISTRZOSTW WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO OKRĘGU PŁYWACKIEGO!

Czytaj więcej...

WIELKIE BIEGANIE NAD UKIELEM!

Przed nami kolejne prawdziwe święto biegania – VI edycja Ukiel Olsztyn Półmaratonu zbliża się wielkimi krokami!  Ale już dziś wiadomo że 18 września 2022 roku emocji, skądinąd jak co roku, na pewno nie zabraknie!

Czytaj więcej...

OLSZTYNIANIE ZNÓW GÓRĄ!

Olsztynianie znów zdominowali Bieg Jakubowy! W XIX edycji Auto Idea Biegu Jakubowego na olsztyńskiej Starówce ze zwycięstw cieszyli się Wiktor Kujawa i Anna Ostromecka, która wygrała w kategorii kobiet.

Czytaj więcej...

ZAPRASZAMY NA KONFERENCJE

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel to najnowocześniejszy kompleks sportowo-rekreacyjny na Warmii i Mazurach, fantastycznie zlokalizowany nad największym olsztyńskim jeziorem Ukiel. To również idealne miejsce na organizację imprez integracyjnych, eventów firmowych czy po prostu szkoleń i konferencji.

Czytaj więcej...

TAKA KARTA TO JEST PREZENT!!!

Są takie dni kiedy gorączkowo zastanawiamy się co moglibyśmy podarować swoim bliskim w prezencie. Myślimy, szukamy, głowimy się! A tymczasem rozwiązanie jest proste, bo co może być lepszego niż zdrowie Twojego najbliższego?

Czytaj więcej...

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE - BRAWA ZA HART DUCHA

  Za nami mistrzostwa Olsztyna w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych i Szkół Średnich w roku szkolnym 2019/2020. Impreza, organizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, odbyła się w miejscu silnie kojarzonym ze szkolną lekkoatletyką – na terenach zielonych obok Zespołu Krytych Obiektów Sportowych nr I przy ul. Głowackiego.

Czytaj więcej...

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl