SPOTKAJMY SIĘ NA 21. BIEGU JAKUBOWYM!

Jak startować w biegu ulicznym to… tylko w pięknych okolicznościach Starego Miasta w Olsztynie! Taka sposobność nadarza się po raz kolejny, tym razem 21 kwietnia 2024 roku, kiedy odbędzie się 21. Bieg Jakubowy!

Czytaj więcej...

UWAGA! ZAPISY NA CUMOWANIE

Szanowni Państwo! Informujemy, że Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel dysponuje miejscami do cumowania sprzętu pływającego, które udostępniamy w dwóch lokalizacjach: Obszar Kąpielisk Miejskich (ul. Kapitańska 23) oraz Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego (ul. Sielska 38).

Czytaj więcej...

UWAGA! KONIEC SEZONU!

Szanowni Państwo! Informujemy, że ze względu na deszczową aurę, wysokie temperatury oraz bardzo niską frekwencję w nadchodzący weekend kończyny sezon łyżwiarski na lodowiskach OSiR w CRS Ukiel oraz przy ul. Jeziołowicza. Zapraszamy jeszcze chętnych w sobotę i niedzielę, od poniedziałku 26 lutego obiekty będą niedostępne!

Czytaj więcej...

ALEŻ TO BYŁA BIEGOWA NIEDZIELA!

Alior Bank VII Ukiel Olsztyn Półmaraton przeszedł do historii. A my z całą pewmością możemy stwierdzić: to była przepiękna biegowa niedziela w naszym kompleksie - w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel!

Czytaj więcej...

KOLEJNE ŚWIĘTO TRIATHLONU W OLSZTYNIE!

W dniach 27-28 maja 2023 roku Olsztyn ponownie będzie gościć triathlonistów, którzy wystartują w Pucharze Europy w Triathlonie Elity i Juniorów oraz zawodach Elemental Tri Series. To kolejne święto triathlonu w stolicy Warmii i Mazur - w ciągu ostatnich lat to właśnie Puchar Europy i ubiegłoroczne Mistrzostwa Europy w Olsztynie były najważniejszymi triathlonowymi wydarzeniami w Polsce.

Czytaj więcej...

MISTRZOWSKIE PŁYWANIE W AQUASFERZE!

Tak więc znów startujemy z wielkimi emocjami! W dniach 26-30 kwietnia 2023 roku w Aquasferze odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu. Program imprezy jest bardzo bogaty, a emocji z pewnością nie zabraknie!

Czytaj więcej...

NA DESKOROLCE NAD JEZIOREM!

Witajcie! Za oknami powoli i nieśmiało zaczyna pachnieć wiosną, a więc to już czas, aby Akademia Deskorolki OSIR Olsztyn  ruszyła z zapisami na nowy sezon 2023! Działamy od kwietnia do października! 

Czytaj więcej...

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl