Stadion i boiska

STADION PIŁKARSKI
10-558 Olsztyn | Al. M. J. Piłsudskiego 69a

tel.: +48 89 534 63 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obiekt jest położony w centrum Olsztyna, dysponuje główną płytą z murawą o wymiarach 105 m x 68 m, zgodną z obowiązującymi regulacjami Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Unii Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA). 

 Stad.jpg

 


Stadion może pomieścić 4500 widzów, którzy zasiadają na trybunie głównej pod dachem, dysponuje sektorem dla kibiców gości o pojemności 500 osób. Murawę oświetlają jupitery o łącznej mocy 2200 luksów pozwalające przeprowadzić transmisję telewizyjną w najwyższym standardzie HD.

Obiekt posiada także płytę treningową z naturalną nawierzchnią wysokiej jakości - trawa została wyłożona z rolek. Z całego kompleksu korzystają piłkarze Stomilu Olsztyn, aktualnie rywalizujący w rozgrywkach Fortuna I Ligi.

KOMPLEKS PIŁKARSKI

11-041 Olsztyn I Aleja Sybiraków 36,
tel. 89 534 63 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Kompleks posiada dwa pełnowymiarowe boiska z nawierzchnią trawiastą i jedno o podłożu szutrowo-piaskowym (wyłączone z eksploatacji). Aktualnie obiekt spełnia głownie funkcje treningowe. W niedalekim czasie w tym miejscu ma powstać Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego, wyposażony w cztery pełnowymiarowe boiska – dwa o nawierzchni naturalnej i dwa o nawierzchni sztucznej, wszystkie płyty mają być oświetlone.BOISKO PRZY UL. JEZIOŁOWICZA 
Olsztyn | ul. Jeziołowicza 4

To sezonowe boisko do gry w piłkę nożną ze sztuczną nawierzchnią. Czynne codziennie w okresie od ok. 15 kwietnia do ok. 30 września każdego roku, w godz. 8:00-22:00.

stadion boiska jeziolowicza

Korzystanie z boiska jest bezpłatne poza okresami płatnych rezerwacji. Na terenie obiektu obowiązuje Regulamin Porządkowy.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl