Inicjatywy prozdrowotne

Bądź aktywny, szukaj wiosną zdrowia!

Świetne sesje Slow Joggingu, relaksujące marsze Nordic Walking i zdrowe morsowanie – to aktywności, na które zapraszamy na koniec zimy i początek wiosny 2020 do Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie nieustannie promuje wśród mieszkańców Olsztyna postawy prosportowe organizując bezpłatne zajęcia i zachęcając do aktywności sportowej. Prowadzonej na świeżym powietrzu, nadzorowanej przez wykwalifikowaną kadrę.
Slow Jogging, czyli truchtanie w rytmie szczęścia to już bardzo miła tradycja niedzielnych poranków w CRS Ukiel. Te świetne sesje, na które wspólnie ze Slow Jogging Olsztyn i instruktor Moniką Gauk-Bujalską, zapraszamy od ponad roku zyskały sobie już grono stałych entuzjastów. – Ostatni rok był bardzo udany – mówi Monika Gauk-Bujalska. – Grono slow joggerów wciąż wzrasta; truchtamy na pięknych terenach CRS Ukiel co tylko dodaje tym spotkaniom uroku. Niedzielne spotkania od niedawna wspiera ceryfikowany instruktor Justyna Mieczkowska oraz entuzjastki metody Monika i Ola pełniące rolę koordynatorek. Razem tworzymy zgrany i przyjazny slow team. Serdecznie zapraszamy Państwa do poznania techniki na spotkaniach OPEN i przyłączenia się do nas – kończy Gauk-Bujalska.
Marsze Nordic Walking z kolei wracają do naszego centrum po kilkumiesięcznej przerwie, w tym roku będziemy je organizować przy współpracy z R. Ambo Park. Zajęcia poprowadzi Rafał Ambo, który na co dzień jest trenerem personalnym i prowadzi własne studio treningu personalnego. Jego motto to twierdzenie, że aktywność fizyczna to dobra zabawa przynosząca wyłącznie pozytywne efekty. Zajęcia z podopiecznymi to Jego ogromna pasja, ma ogromną zdolność do nawiązywania przyjacielskich relacji z podopiecznymi. Trening z Nim jest w pełni profesjonalny i bardzo skuteczny, a dodatkowo zawsze przemiłe doświadczenie, które niesie ze sobą mnóstwo pozytywnej energii i całą serię wyłącznie pozytywnych efektów ubocznych. Na tę aktywność zapraszamy wszystkich którzy kochają relaks na świeżym powietrzu w przepięknym otoczeniu: naszych Seniorów, ale także młodzież i rodziny z dziećmi.
Morsy z Olsztyna, czyli Kąpiący się zimą mają nad Ukielem od lat stałą „miejscówkę” – to plaża nieopodal boisk do siatkówki plażowej. Spotykają się regularnie w każdą niedzielę przed południem pod czujnym okiem Janusza Moszczyńskiego i celebrują swój rytuał: jest rozgrzewka, punktualnie o godz. 12:00 radosna kąpiel, a potem gorąca herbata i czekolada.
Wybierzecie coś dla siebie? Gorąco zapraszamy!

Harmonogram zajęć

  • Marsz Nordic Walking z R.AMBO PARK

14 marca, godz. 11:00 - odwołany
Plaża Miejska, zbiórka przy wypożyczalni sprzętu sportowego. Uwaga: w kijki zaopatrujemy się we własnym zakresie, istnieje możliwość wypożyczenia kijków na miejscu (cena: 10 zł/1,5 godz.).

  • Slow Jogging ze Slow Jogging Olsztyn

Nowy termin wkrótce
Plaża Miejska, zbiórka przy wypożyczalni sprzętu sportowego.

  • Morsowanie z Kąpiącymi się Zimą

W każdą niedzielę o godz. 12:00 – zbiórka na plaży obok boisk do siatkówki plażowej.


 

   

UWAGA: ZAWIESZAMY FUNKCJONOWANIE OBIEKTÓW

W związku z aktualną sytuacją i rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że od dnia 12.03.2020 r. do odwołania zawieszamy działalność wszystkich obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie: WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA, CRS Ukiel, Hala Widowiskowo-Sportowa Urania, Zespół Krytych Obiektów Sportowych I przy ul. Głowackiego, Zespół Krytych Obiektów Sportowych II przy ul. Mariańskiej oraz Stadion Piłkarski przy Al. Piłsudskiego.

Jednocześnie  przypominamy, iż sytuacja jest na tyle dynamiczna, że możliwe są kolejne zmiany w harmonogramie funkcjonowania naszych obiektów.

Prosimy o odwiedzanie naszej strony internetowej oraz profili na facebooku.


SZANOWNI PAŃSTWO

Z uwagi na pojawienie się na terytorium Polski wirusa SARS-CoV-2, określanym „koronawirusem" zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w naszej instytucji
(dotyczy siedziby głównej OSiR oraz wszystkich obiektów OSiR)

Prosimy stawiać się tylko na uprzednio wyznaczone terminy wizyt.

W sprawach kierowanych do Urzędu można skorzystać z platformy ePUAP.

Szczegóły w zakładce: https://osir.olsztyn.pl/pl/osir/epuap

Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać również drogą mailową na adres: osir@osir.olsztyn.pl

Kontakty telefoniczne do wszystkich komórek organizacyjnych znajdują się na stronie https://osir.olsztyn.pl/pl/osir/kontakt

Do Państwa dyspozycji pozostajemy również pod numerem telefonu: 89 527 74 02 (sekretariat OSiR).

 


   zapisz się na bieg!


 

osir
marzec 2020
PnWtŚrCzPtSoN
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl