Inicjatywy prozdrowotne

Bądź aktywny, szukaj wiosną zdrowia!

Świetne sesje Slow Joggingu, relaksujące marsze Nordic Walking i zdrowe morsowanie – to aktywności, na które zapraszamy na początek wiosny 2020 do Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie promuje wśród mieszkańców Olsztyna postawy prosportowe organizując bezpłatne zajęcia i zachęcając do aktywności sportowej. Prowadzonej na świeżym powietrzu, nadzorowanej przez wykwalifikowaną kadrę.
Slow Jogging, czyli truchtanie w rytmie szczęścia to już bardzo miła tradycja niedzielnych poranków w CRS Ukiel. Te świetne sesje, na które wspólnie ze Slow Jogging Olsztyn i instruktor Moniką Gauk-Bujalską, zapraszamy od ponad roku zyskały sobie już grono stałych entuzjastów. – Ostatni rok był bardzo udany – mówi Monika Gauk-Bujalska. – Grono slow joggerów wciąż wzrasta; truchtamy na pięknych terenach CRS Ukiel co tylko dodaje tym spotkaniom uroku. Niedzielne spotkania od niedawna wspiera ceryfikowany instruktor Justyna Mieczkowska oraz entuzjastki metody Monika i Ola pełniące rolę koordynatorek. Razem tworzymy zgrany i przyjazny slow team. Serdecznie zapraszamy Państwa do poznania techniki na spotkaniach OPEN i przyłączenia się do nas – kończy Gauk-Bujalska.
Marsze Nordic Walking z kolei wracają do naszego centrum po kilkumiesięcznej przerwie, w tym roku będziemy je organizować przy współpracy z R. Ambo Park. Zajęcia poprowadzi Rafał Ambo, który na co dzień jest trenerem personalnym i prowadzi własne studio treningu personalnego. Jego motto to twierdzenie, że aktywność fizyczna to dobra zabawa przynosząca wyłącznie pozytywne efekty. Zajęcia z podopiecznymi to Jego ogromna pasja, ma ogromną zdolność do nawiązywania przyjacielskich relacji z podopiecznymi. Trening z Nim jest w pełni profesjonalny i bardzo skuteczny, a dodatkowo zawsze przemiłe doświadczenie, które niesie ze sobą mnóstwo pozytywnej energii i całą serię wyłącznie pozytywnych efektów ubocznych. Na tę aktywność zapraszamy wszystkich którzy kochają relaks na świeżym powietrzu w przepięknym otoczeniu: naszych Seniorów, ale także młodzież i rodziny z dziećmi.
Morsy z Olsztyna, czyli Kąpiący się zimą mają nad Ukielem od lat stałą „miejscówkę” – to plaża nieopodal boisk do siatkówki plażowej. Spotykają się regularnie w każdą niedzielę przed południem pod czujnym okiem Janusza Moszczyńskiego i celebrują swój rytuał: jest rozgrzewka, punktualnie o godz. 12:00 radosna kąpiel, a potem gorąca herbata i czekolada.
Wybierzecie coś dla siebie? Gorąco zapraszamy!


Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl