CHCECIE ŻEGLARSTWA? TO ZNÓW ZAPRASZAMY!

Chcecie żeglarstwa? To znów zapraszamy

Wiemy że bardzo Wam się spodobała otwarta formuła Spotkania z żeglarstwem, które zorganizowaliśmy w ostatni weekend maja w Centrum Żeglarstwa na Słonecznej Polanie. I wiemy, że chcecie ostatecznie połknąć bakcyla jeszcze przed wakacjami. Dlatego Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza jeszcze raz: tym razem w niedzielę 9 czerwc

Znów będziemy robić zwrot przez sztag, a potem odpadać do bagsztagu, będziemy wybierać szoty foka i talię grota… Brzmi tajemniczo, albo groźnie? Nic się nie martwcie – nasi wykwalifikowani instruktorzy poprowadzą Was krok po kroku i wprowadzą w piękny świat żeglarstwa.

Plan jest jasny: przygotujemy jachty żaglowe typu Omega oraz zabezpieczymy w pełni wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Spotykamy się 9 czerwca o godz. 9:30 w Centrum Żeglarstwa na Słonecznej Polanie, skąd wyruszymy na jezioro Ukiel by napawać się żeglarstwem i popatrzeć na Olsztyn z perspektywy jeziora. Naszą propozycję kierujemy głównie do tych, którzy dotychczas nie mieli styczności z żeglarstwem, ale zapraszamy wszystkich chętnych.

Spotkanie żeglarskie to część naszej akcji: Wiele aktywności, jedno zdrowie. Chcemy by to hasło przyświecało nam wszystkim w 2019 roku, aby stymulowało do ruchu i poznawania świata sportu. Bawimy się przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia), spotkania odbywają raz w miesiącu, w sobotę lub niedzielę, bo to bardzo dobre dni na sportowe aktywności. Animujemy prezentując różne dyscypliny sportu i różne formy ruchu – chodzi o to, byście się bawili, rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali!

Nasz cykl pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczął się z początkiem 2019 roku. Wystartowaliśmy styczniowym Marszem Nordic Walking, w lutym odbyły się zajęcia AquaMix w Aquasferze, kolejnym punktem z tej serii był marcowy trening biegowy, a w kwietniu zorganizowaliśmy trening W maju przyszedł czas na żeglarskie przyjemności, a teraz, 9 czerwca jeszcze raz zapraszamy chętnych na żeglowanie Omegami po jeziorze Ukiel!

*** Wiele aktywności, jedno zdrowie!

Spotkanie żeglarskie!

Gdzie? CRS Ukiel: Słoneczna Polana, ul. Sielska 38

Kiedy? 09.06.2019 r., start o godz. 9:30

Wejście na trening żeglarski jest nieodpłatne, wymagane będzie podpisanie zgody na udział w tym projekcie i wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 503 823 039.

Uwaga! liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o zabranie ze sobą stroju na słoneczną, jak i pochmurną pogodę.

 

osir
kwiecień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl