Świetne ferie mnóstwo satysfakcji!

Za nami Ferie 2019, pierwszy miesiąc nowego roku i… pierwsze wielkie satysfakcje, bo licznie spędzaliście ten czas w naszych obiektach na sportowo, dbając o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. I o to właśnie chodzi!

Aura na początku roku była wyjątkowo łaskawa i sprzyjała rekreacyjno-sportowej aktywności. Piękne zimowe dni zachęcały do tego, by spędzać czas na trzech lodowiskach (w Centrum Rekreacyjno Sportowym Ukiel, obok hali Urania i przy ul. Jeziołowicza na Pieczewie) oraz na trasach biegowych w CRS Ukiel, a jeśli ktoś lekko zmarzł zawsze mógł wybrać atrakcje Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska lub skorzystać z wielu propozycji feryjnych w czterech halach: HWS Urania, całorocznej hali do siatkówki plażowej przy ul. Olimpijskiej 1 oraz w obiektach przy ul. Mariańskiej 1 i Głowackiego 27.

My ze swojej strony staraliśmy się aby oferta była zróżnicowana – oferowaliśmy trasy biegowe i łyżwy w CRS Ukiel, basen olimpijski, rekreacyjny i Wodny Plac Zabaw w Aquasferze czy bardzo dobrze utrzymane tafle lodowe przy Uranii i na Pieczewie. A Wy pięknie i tłumnie z naszych ofert korzystaliście. O tym, że cenicie sobie aktywność i że chcecie być fit najlepiej świadczą liczby: tylko przez dwa tygodnie ferii zimowych na trzech lodowiskach bawiło się łącznie 21 tys. osób, w styczniu z dobrodziejstw Aquasfery skorzystało ponad 36 tys. zwolenników wodnych szaleństw, dużym powodzeniem cieszyła się Strefa Sportu i Rekreacji w Uranii, z której skorzystało około 700 dzieciaków.

Gratulujemy prosportowej postawy, cieszymy się niezmiernie z tego że fajnie spędzaliście ferie i pierwszy miesiąc 2019 roku w naszych obiektach. Dziękujemy za współpracę i nieustannie zachęcamy do systematycznej aktywności.

A oto kilka ciekawych liczb ze stycznia 2019 roku:

4389 – tyle w styczniu zakupiono biletów Open, które pozwalają korzystać z atrakcji Aquasfery bez ograniczeń czasowych

1468 – tylu seniorów skorzystało w Aquasferze z promocji między godziną 10-12 (godzinny bilet dla seniora kosztuje 5 zł, dwugodzinny 10 zł)

738 – tyle osób skorzystało z 50-procentowego rabatu przysługującego posiadaczom Karty Dużej Rodziny

112 – tyle osób kupiło w styczniu Kartę Olsztyn Sport, która pozwala korzystać bez ograniczeń z Aquasfery oraz codziennie z basenu przy ul. Głowackiego, trzech lodowisk i sprzętu sportowego w CRS Ukiel

994 – tylu dzieciaków do lat 4 skorzystało nieodpłatnie z uciech w strefie rekreacji w Aquasferze

osir
październik 2020
PnWtŚrCzPtSoN
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl