Jest półmetek, jest zabawa!

Cztery hale sportowe, trzy lodowiska i dwie pływalnie – to areny zajęć feryjnych organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Za nami półmetek ferii, bawimy się świetnie!

Oferta feryjna w tym roku jest bogata i na tyle zróżnicowana, że każdy powinien znaleźć coś, co mocno przypadnie mu do gustu. I znajduje, o czym świadczy frekwencja w obiektach OSiR – w Aquasferze codziennie relaksuje się średnio 1,5 tys. osób, na każdym z trzech lodowisk bawi się po 600-700 osób dziennie, w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania, gdzie w godz. 10-14 funkcjonuje Strefa Sportu i Rekreacji ćwiczy każdorazowo około setka dzieciaków. W Uranii bawiliśmy się wspólnie z naszymi partnerami – Decathlonem i Centrum Zajęć Ogólnorozwojowych, które pomagało wprowadzić dzieciaki w świat gimnastyki i akrobatyki na ścieżkach powietrznych Aitrack Factory. Ale gramy też w piłkę nożną, tenisa stołowego, badmintona, jeździmy na hulajnogach, pokonujemy przeróżne tory przeszkód. I uśmiechy nie schodzą nam z twarzy!

W hali przy ul. Mariańskiej można pograć w piłkę nożną, w hali przy ul. Głowackiego króluje tenis stołowy pod okiem specjalisty Sebastiana Główczyka, w fantastycznej hali do siatkówki plażowej przy ul. Olimpijskiej zajęcia siatkarskie prowadzi wysokiej klasy instruktor: wielokrotny medalista mistrzostw Polski z AZS Olsztyn Ireneusz Nalazek (reprezentant Polski, srebrny medalista mistrzostw Europy). Na lodowiskach jest wesoło, gwarnie i tłoczno, a to za sprawą świetnej feryjnej promocji – na taflach przy HWS Urania oraz przy ul. Jeziołowicza na Pieczewie codziennie od poniedziałku do piątku do godz. 14 cena godzinnego biletu dla młodzieży do 25 roku życia to koszt tylko 3 złotych, a urokliwy klimat lodowiska w CRS Ukiel przyciąga jak magnes.

Dużą popularnością cieszy się Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera Galeria Warmińska: hitową propozycją jest Wodny Plac Zabaw, ale do dyspozycji gości są sauny, jaccuzi, masaże podwodne czy zjeżdżalnie. Dla tych, którzy nade wszystko cenią sobie pływanie w komfortowych warunkach swoje podwoje szeroko udostępnia basen przy ul. Głowackiego. Całość oferty uzupełniają spotkania tematyczne w Muzeum Sportu, które mieści się w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania, gdzie inspektor Tomasz Lenkiewicz przybliża tematykę wielkich imprez sportowych: prezentuje piękną historię Igrzysk Olimpijskich, czy najważniejsze fakty przed mistrzostwami świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld/Insbruck (22.02-03.03) oraz halowymi mistrzostwami Europy w lekkoatletyce, które odbędą się na początku marca w Glasgow.

Pamiętajcie! Nasza oferta na Ferie 2019 roku jest bogata także w drugim tygodniu, a my zachęcamy do aktywności całe rodziny. I szczególnie polecamy ulgową Kartę Olsztyn Sport, która dla dzieci w wieku 4-12 lata kosztuje 99 złotych. A obejmuje codzienne korzystanie ze wszystkich atrakcji: dwóch pływalni, przy czym wejścia do Aquasfery nie mają limitu czasowego (!!!), zajęć w czterech halach sportowych i Strefy Sportu i Rekreacji w Uranii, trzech lodowisk i korzystania ze sprzętu sportowego w CRS Ukiel. I to wszystko przez 30 kolejnych dni!

Naszych propozycji szukajcie na stronie osir.olsztyn.pl. A szczegóły znajdziecie tu: 

Grafik zajęć: http://osir.olsztyn.pl/images/ferie_graf19.pdf

Szczegóły Karty Olsztyn Sport: http://osir.olsztyn.pl/images/ferie19.pdf

 

osir
sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl