Wiele aktywności, jedno zdrowie! Spacer nordic walking na dobry początek!

Wiele aktywności, jedno zdrowie! Chcemy by to hasło przyświecało nam wszystkim w 2019 roku, aby stymulowało do ruchu i poznawania różnych dyscyplin sportu. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie nieustannie dba o zagospodarowanie wolnego czasu mieszkańcom Olsztyna i właśnie dlatego serdecznie zapraszamy Was na nowy cykl spotkań, tym razem ze sportem!

W 2018 roku organizowaliśmy cykl Spotkań ze Zdrowiem, podczas których namawialiśmy Was do aktywnego spędzania wolnego czasu, ale też poruszaliśmy również ważne tematy związane z odżywianiem, właściwą suplementacją i różnymi formami ćwiczeń pozwalających utrzymać dobrą formę. W nadchodzącej edycji chcemy Wam zaproponować nową formułę i zachęcić Was do polubienia i uprawiania różnych dyscyplin sportu i to nawet tych, o których może nigdy nie pomyśleliście! Mówiąc wprost: bardzo zależy nam, żebyście nie siedzieli w domu, ale całymi rodzinami integrowali się z nami w ciekawy i aktywny sposób.

Nasz cykl spotkań pod nazwą Wiele aktywności, jedno zdrowie rozpoczyna się za kilka dni i będzie trwać przez cały rok (oprócz lipca i sierpnia). Spotkania będą się odbywać raz w miesiącu, najczęściej w sobotę, bo to przecież bardzo dobry dzień na rodzinne aktywności.  Będziemy Was animować na sportowo prezentując daną dyscyplinę sportu tak, żebyście poznali zasady, dobrze się pobawili, jeszcze lepiej rozruszali kości, a przy okazji zdrowo pośmiali!

Spotkania mają otwartą formułę, może w nich wziąć udział każdy kto tylko na to ochotę, a być może odkryje dla siebie coś nowego i fascynującego? W planach mamy weekendy tematyczne choćby z siatkówką plażową, squashem, trochę pobiegamy, popływamy czy pogramy w tenisa stołowego. A każde spotkanie z instruktorem-specjalistą! Zapraszamy wszystkich: mamy i tatusiów z pociechami, młodszych i starszych, ale też wszystkie aktywne osoby, które swoją energią mogą zarazić innych uczestników.

*** Na dobry początek zapraszamy Was na spacer nordic walking z instruktorem oraz do sprawdzenia swych sił na nartach biegowych - te aktywności odbędą się w najbliższą sobotę (12 stycznia) o godzinie 11.00. Spotkanie odbędzie  się w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel, zbiórka przed wypożyczalnią sprzętu sportowego. Zapraszamy z własnym sprzętem, oczywiście istnieje możliwość wypożyczenia nart biegowych lub kijków nordic walking na miejscu. Zestaw do nart biegowych - buty, kije, narty: 20,00 zł godzina, 100,00 zł/dzień; zestaw do nordic walking: koszt 5,00 zł/godzina, 15,00 zł/dzień. Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny na wypożyczenie kijków nordic walking lub nart biegowych z 50% rabatem, do wykorzystania do końca lutego 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy!

osir
październik 2020
PnWtŚrCzPtSoN
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl