Atrakcje na ferie: na śnieg i deszcz!

Myślicie już powoli o feriach? Martwicie się, że aura jest wciąż kapryśna i nie wiadomo czy zima zawita do nas na dobre? Nie przejmujcie się tym specjalnie: w naszej ofercie feryjnej znajdziecie super propozycje na pogodę ze śniegiem i bez niego!

Ferie zimowe to dla uczniów i młodzieży czas absolutnie zasłużonego relaksu i odpoczynku od codziennych zajęć szkolnych. A już od dawien dawna wiadomo, że nic tak dobrze nie wpływa na nasze samopoczucie jak ruch – czy to na świeżym powietrzu czy też w komfortowych wnętrzach WCRS Aquasfery, wielofunkcyjnej hali sportowej Urania czy kompleksie przy ul. Olimpijskiej w CRS Ukiel.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie dysponuje takimi unikatowymi miejscami, a to w połączeniu ze świetnie skrojonym programem stanowi propozycję z najwyższej półki. No co będzie można liczyć podczas Ferii Zimowych 2019 roku?

Przede wszystkim bardzo mocno polecamy nowość: Kartę Olsztyn Sport dla dzieci w wieku 4-12 lat, która kosztuje 99 zł, a jest ważna przez 30 dni i obejmuje wejścia na wszystkie obiekty i zawiera wszystkie punkty programu feryjnego (dla dzieci i młodzieży w wieku 12-25 lat KOS kosztuje 119 zł)! Dosłownie tak jest: dzieci mogą codziennie korzystać z atrakcji Aquasfery (gdzie nie obowiązuje limit czasu!), trzech lodowisk, wypożyczalni sprzętu sportowego w CRS Ukiel (rowery turystyczne, nartorolki czy łyżworolki), basenu przy ul. Głowackiego i Strefy Sportu i Rekreacji w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania!

Na czas ferii (od 21 stycznia do 25 stycznia i od 28 stycznia do 1 lutego) dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom i opiekunom polecamy również zamiennie:

- nielimitowane wejścia do Aquasfery (całodzienne bilety Open już od 18 zł!!!)

- korzystanie z trzech lodowisk: przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania oraz na Pieczewie przy ul. Jeziołowicza (bilet ulgowy w czasie ferii do godz. 14.00 kosztuje tylko 3 zł!) i w CRS Ukiel przy ul. Kapitańskiej (6zł).

- Strefę Sportu i Rekreacji w HWS Urania (od poniedziałku do piątku w godz. 10-14 dziecko płaci za wstęp tylko 5 zł)

- zajęcia sportowe i rekreacyjne wg grafiku, m.in. grę w tenisa stołowego (hala przy ul. Głowackiego), turnieje piłki nożnej (hala przy ul. Mariańskiej) i zajęcia w hali do siatkówki plażowej (kompleks przy ul. Olimpijskiej 1)

- sprzęt sportowy i zimowy w CRS Ukiel (nartorolki, łyżworolki, nordic walking).

Jednocześnie zapewniamy, że jesteśmy przygotowani do obsługi grup młodzieżowych i gotowi na współpracę z organizatorami półzimowisk, z klubami osiedlowymi i szkołami.

Szczegóły oferty: KLIK 
Grafik zajęć: KLIK 
Pobierz formularz zgłoszeniowy dla grup - pobierz (WCRS Aquasfera)
Pobierz formularz zgłoszeniowy dla grup - pobierz (HWS Urania)

Uwaga! Należy pamiętać tylko o jednym: dzieci do lat 7 mogą wchodzić na lodowiska i na basen przy ul. Głowackiego tylko pod opieką dorosłych, w Aquasferze taka zasada dotyczy dzieci do lat 12.

osir
sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl