Festiwal Sztuk Walki i styl życia!

Festiwal Sztuk Walki i styl życia!

Za nami kolejny olsztyński Festiwal Sztuk Walki, impreza która na stałe wrosła w kalendarz imprez sportowych w Olsztynie. Wszyscy mogli się przekonać, że to nie tylko sport, ale przede wszystkim styl życia.

I znów było pięknie i znów Hala Widowiskowo-Sportowa Urania pulsowała w rytm przeróżnych pokazów podczas Festiwalu Sztuk Walki. To była już XIII edycja festiwalu organizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie i kolejna udana – na specjalnej scenie usytuowanej na głównej arenie Uranii zaprezentowało się około stu zawodników reprezentujących osiem różnych sztuk walki! Wystąpili w kolejności reprezentanci olsztyńskich klubów: Aikido Olsztyn (aikido), Budowlanych Olsztyn (zapasy), Startu Olsztyn i AZS UWM Olsztyn (taekwondo), Gwardii Olsztyn (judo), Rebel Team Olsztyn (krav maga) oraz – po raz pierwszy – zawodnicy SPAS, Ukraińcy z Zaporoża prezentując kozacką sztukę walki. A całość zwieńczył energetyczny występ Olsztyńskiego Klubu Karate Kyokushin, który zakończył się wzbudzającym aplauz widowni rozbijaniem wielkich piramid z dachówek i suporeksów.

Warto było odwiedzić w sobotę Uranię, warto było popatrzeć z bliska na ludzi, dla których sztuki walki to nie tylko sport czy sposób na spędzanie wolnego czasu, ale też po prostu styl życia.

Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, który doceniał pracę i sukcesy olsztyńskiego środowiska sztuk walki, m.in. judoki Macieja Sarnackiego czy mistrzyni MMA Joanny Jędrzejczyk. – Trenujcie pilnie, rozwijajcie swoje ciała i umysły i walczcie o to, by powtarzać sukcesy naszych mistrzów – stwierdził prezydent Olsztyna.

 

 

osir
sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl