Październikowy weekend za pół ceny

Podobało się Wam u nas w Olsztynie tego lata? Chcecie tu wracać i korzystać z promocji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie? W pierwszy weekend października włączamy się do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.

Zobaczyliście jak u nas jest pięknie i z pewnością przekonaliście się że warto do nas wracać. Bo Olsztyn przyciąga jak magnes, a Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje obiektami, które kuszą jakością. A my zwyczajnie chcemy łączyć sportowe pasje i rekreacyjne nawyki z miejscami, w których świetnie się wypoczywa.

I dlatego po raz kolejny z największą przyjemnością przystępujemy do akcji  „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” i w pierwszy weekend października (dokładnie w dniach 5-7) proponujemy Państwu doskonałe oferty w dwóch obiektach: w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel oraz na basenie przy ul. Głowackiego. W CRS Ukiel będzie można w tym czasie skorzystać z szerokiej oferty sprzętu sportowego i  kupić godzinny bilet dla dwóch osób płacąc tylko za jedną! A sprawa dotyczy wypożyczenia  rowerów turystycznych, nartorolek, łyżworolek, kijków do nordic walking i zestawów przeróżnych gier (boule, mini-krykiet, badminton). Podobna akcja rabatowa dotyczy basenu przy ul. Głowackiego, gdzie będzie można kupić wejściówkę dla dwóch osób w cenie jednego biletu.

A więc GODZINNY BILET DLA 2 OSÓB W CENIE 1 – to nasze hasło na początek października w dwóch obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Bawcie się dobrze i pamiętajcie: uśmiech na twarzy to podstawa!

osir
sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl