275 metrów linii brzegowej!

Witajcie plażowicze! Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie przypomina, że w okresie wakacyjnym zabezpiecza działalność aż pięciu kąpielisk i Wodnego Placu Zabaw, a łączna długość linii brzegowej wynosi około 300 metrów. Podczas nadchodzącego weekendu akwen bezpiecznej kąpieli skróci się o 25 metrów, bowiem nieczynne będzie Kąpielisko 3 położone obok Hotelu Omega.

Wakacje w pełni, a my jak zwykle przed nadchodzącym weekendem (11 i 12 sierpnia) prezentujemy aktualną sytuację na wszystkich kąpieliskach, którymi zarządza OSiR. A jest o czym mówić, bowiem rozpiętość działań przy zabezpieczeniu tak wielu akwenów w jednym czasie jest ogromna – wszystkie kąpieliska nad którymi sprawujemy pieczę, czyli cztery i Wodny Plac Zabaw funkcjonujące w CRS Ukiel oraz kąpielisko nad jeziorem Skanda to łącznie około 300 metrów linii brzegowej!!!

Ale do rzeczy: w trakcie najbliższego weekendu będą czynne i objęte ochroną ratowniczą cieszące się największą popularnością kąpieliska usytuowane w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel przy ul. Kapitańskiej (Kąpielisko 1 w centralnej części kompleksu, Kąpielisko 2 nieopodal boisk do siatkówki plażowej i Wodny Plac Zabaw dla dzieci), bezpiecznie można także plażować i kąpać się w tak urokliwych miejscach jak to na Słonecznej Polanie oraz nad jeziorem Skanda! 

Niestety, z powodu braku zabezpieczenia ratowniczego podczas nadchodzącego weekendu jesteśmy zmuszeni czasowo wyłączyć z działalności Kąpielisko 3 obok hotelu Omega. Zapewniamy jednocześnie, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić odpowiednią obsadę ratowniczą, ale w tym konkretnym przypadku nie udało się tego dokonać.

Nieustannie pamiętajcie o bezpieczeństwie i bawcie się dobrze!

osir
sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl