Teatralnie na plaży!

Teatr na plaży? A właściwie dlaczego nie? Już po raz czwarty Teatr Jaracza w okresie wakacji przeniesie się na olsztyńską plażę, do CRS Ukiel. W sierpniowe wieczory będzie można zobaczyć archiwalne spektakle wystawiane na teatralnych deskach „Jaracza”.

Całość zamyka się trzema spektaklami wystawianymi w cyklu Teatralnego Kina Jaracza. Pierwsza odsłona to spektakl muzyczny studentów, a obecnie już absolwentów Studium Aktorskiego pod tytułem: „Bajki dla niegrzecznych dzieci”, który zaplanowano na niedzielę 5 sierpnia. Na scenariusz składają opowiastki, z których każda jest wierszowaną przestrogą przed robieniem rzeczy uznawanych  przez dorosłych za niewłaściwe.
Podczas drugiego show w sobotę 11 sierpnia widzowie zobaczą projekcję przedstawienia „Bar Babilon”. W małym amerykańskim miasteczku popełniono zbrodnię; nieznany sprawca zakatował młodą dziewczynę Laurę. Rozpoczyna się śledztwo, opowiadane z perspektywy podejrzanych mężczyzn. Mord ociera się o zbrodnię doskonałą. Pytanie brzmi: kto zabił Laurę?

Zakończeniem tegorocznej edycji Teatralnego Kina Jaracza będzie projekcja spektaklu „Klaun” (26.08). Głównym bohaterem jest tytułowy klaun August. Aby zostać trenerem pięknych koni lipicanów, trzeba spełnić kilka warunków, a August podejmuje niebezpieczną grę  z bezwzględnym dyrektorem cyrku.

Wszystkie seanse będą prezentowane w kapitanacie CRS Ukiel o godzinie 21:00. Wstęp jest wolny. Warto wziąć ze sobą koce i ciepłe napoje.

osir
sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl