AKTYWNY WEEKEND W CRS UKIEL: ROWERY

Kolejny weekend przed nami a wraz z nim…frajda jazdy na rowerze! Wpadajcie do nas w dniach 19-21 czerwca! Nasze wypożyczalnie dysponują rowerami turystycznymi, trekkingowymi, rowerami dziecięcymi, młodzieżowymi, rowerami z fotelikami, rowerami z gondolą czy rowerami dla osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej...

AKTYWNY WEEKEND W CRS UKIEL: ŻAGLE

Długi weekend zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kolejny odcinek z cyklu Aktywne weekendy w CRS Ukiel. Tym razem zapraszamy na żagle, bo to idealny pomysł na obcowanie z naturą, na oderwanie od leniuchowania i wszelkich multimediów.

Czytaj więcej...

AKTYWNY WEEKEND W CRS UKIEL: NARTOROLKI

Dla wielu z nas, a nawet można zaryzykować stwierdzenie, że dla wszystkich, pandemia COVID-19 była powodem nagłej, niepodziewanej i długiej przerwy w intensywnym uprawianiu sportu. Po niespełna trzech miesiącach przyszedł jednak długo oczekiwany moment, w którym możemy pozwolić sobie na systematyczną i ulubioną aktywność uprawianą na świeżym powietrzu!

Czytaj więcej...

WRACAMY NA SPORTOWĄ ŚCIEŻKĘ!

Z radością informujemy, że powolutku możemy wracać do sportowej rzeczywistości! Rozporządzenie Rady Ministrów RP stanowi, że od 4 maja możemy uruchomiać infrastrukturę sportowo-rekreacyjną o charakterze otwartym, a więc boiska do siatkówki plażowej, boiska wielofunkcyjne oraz skateparki.

Czytaj więcej...

OLSZTYŃSKI PAKIET POMOCOWY W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

Szanowni Państwo! Olsztyn przygotował pakiet informacji i rozwiązań pomocowych dla przedsiębiorców, którzy mogą ubiegać się o wsparcie w związku z epidemią koronawirusa – Olsztyński Pakiet Przedsiębiorcy. W gronie jednostek miejskich jest także Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie, który współpracował nad utworzeniem Olsztyńskiego Pakietu Pomocy dla Przedsiębiorców w związku z Koronawirusem.

Czytaj więcej...

KOŃCZYMY SEZON NA ŁYŻWY!

Wszystko co dobre zawsze się kiedyś kończy – przychodzi więc także czas na zakończenie sezonu łyżwiarskiego w Olsztynie. Sobota (29 lutego) to ostatni dzień pracy lodowiska w CRS Ukiel, w niedzielę (1 marca) po raz ostatni można będzie skorzystać z tafli przy ul. Jeziołowicza. Jednocześnie dla najbardziej zapalonych łyżwiarzy mamy dobrą informację: lodowisko przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania będzie jeszcze pracowało do 8 marca.

Czytaj więcej...

MODA NA SQUASHA!

Szybko poprawia kondycję psychiczną i fizyczną, koordynację ruchową i elastyczność mięśni. O czym mowa? O Grze w squasha. Gdzie możecie się realizować? W obiekcie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej 1 w Olsztynie.

Czytaj więcej...

osir
lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl