Terminarz - piłka nożna DZ SP

TERMINARZ ROZGRYWEK  „5-tek” PIŁKARSKICH O MISTRZOSTWO OLSZTYNA DZIEWCZĄT – IGRZYSKA DZIECI – 2017/2018 ELIMINACJE Do rozgrywek zgłosiło się 9 zespołów: SP 1,  SP 3, NSP 5, SP 10, SP 15, SP 18, SP 25, SP 30,          SP KAT.,  które drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Zespół SP 15 wycofał się z rozgrywek.      Gr. A : 1. SP...

Czytaj więcej...

Terminarz -koszykówka DZ SPG

TERMINARZ ROZGRYWEK o mistrzostwo Olsztyna szkół ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt w roku szkolnym 2017/2018. Do rozgrywek zgłosiło się 10 zespołów : 1. I LO,       2. II LO,      3. III LO,       4. IV LO,       5. V LO,    6. VI LO,    7. IX LO,            8. XI LO       9. XII LO      10.T8    Zespoły zostały podziel...

Czytaj więcej...

Terminarz - piątki piłkarskie DZ SPG

TERMINARZ ROZGRYWEK  „5-tek” PIŁKARSKICH O MISTRZOSTWO OLSZTYNA DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH – 2017/2018 Drogą losowania utworzono 3 grupy eliminacyjne :  Gr. A                                                                                                 1.  XI LO       ...

Czytaj więcej...

Terminarz - piłkarskie piątki CHŁ SPG

TERMINARZ ROZGRYWEK  „5-tek” PIŁKARSKICH O MISTRZOSTWO OLSZTYNA CHŁOPCÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH – 2017/2018 Drogą losowania utworzono 4 grupy eliminacyjne :  Gr. A  :      1.  II LO       2.  ZSE-H                 3.  IV LO        4.  XIII LO                                 Gr. B   :      1.  I L...

Czytaj więcej...

Terminarz - siatkówka DZ SPG

TERMINARZ ROZGRYWEK o mistrzostwo Olsztyna  w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2017/18.     Uczestniczy 12 zespołów, które podzielono na trzy grupy: Gr. A 1. VII LO,     2. XII LO,     3. I LO,        4. IV LO,       Gr. B 1. V LO,    2. ZSE ,      3. ZSB,      4. VI LO,        Gr. C 1. II LO,    2...

Czytaj więcej...

Terminarz - 5tki piłkarskie DZ SP

TERMINARZ ROZGRYWEK  „5-tek” PIŁKARSKICH O MISTRZOSTWO OLSZTYNA DZIEWCZĄT – IGRZYSKA DZIECI – 2017/2018 ELIMINACJE Do rozgrywek zgłosiło się 9 zespołów: SP 1,  SP 3, NSP 5, SP 10, SP 15, SP 18, SP 25, SP 30,          SP KAT.,  które drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne. Zespół SP 15 wycofał się z rozgrywek.      Gr. A : 1. SP...

Czytaj więcej...

osir
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl