Terminarz rozgrywek - siatkówka GIM CHŁ

TERMINARZ ROZGRYWEK
o mistrzostwo Olsztyna w piłce siatkowej chłopców szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2016/17. 

Uczestniczy 5 zespołów:
1. G3, 2. G8, 3. G13, 4. G15, 5. G23,
Systemem gry „każdy z każdym” bez rewanżów .
Mecze rozgrywamy do dwóch wygranych setów, zgodnie z przepisami PZPS. Kolejność zostanie ustalona na podstawie tabeli.
W rozgrywkach obowiązuje punktacja :
zwycięstwo – 3 pkt, przegrana – 0 pkt, walkower –„-1”pkt.
W trakcie rozgrywek drużyna może przegrać walkowerem tylko jeden mecz, przy drugim – zostaje skreślona z listy uczestników mistrzostw, a mecze dotychczas rozegrane zostają anulowane.
Terminarz spotkań :
Termin I 24.10 – 04.11.2016r w salach szkolnych
3 – 4 1 – 3 2 – 5
Termin II 7.11 – 18.11.2016r
2 – 1 3 – 5 5 - 4

Termin III 9.11 – 02.12.2016r
1 – 4 2 – 3

Termin IV 05.12 – 16.12.2016r
2 – 4 1 – 5
UWAGA!!!
Zgłoszenie imienne drużyny /max. 14 osób/wygenerowane z SRS i podpisane przez dyrektora szkoły oraz opiekuna zespołu należy dostarczyć na pierwszy mecz.
Gospodarz meczu (drużyna umieszczona na pierwszym miejscu) jest zobowiązany do powiadomienia opiekuna drużyny gości, sędziego (kierownik obsad sędziowskich rozgrywek szkolnych Jarosław Brzeski tel. kom. 609 556 161 ) i opiekę medyczną ( Irena Bergmańska – 602 218 617) o terminie i miejscu meczu nie później niż 3 dni przed spotkaniem.
W załączeniu lista sędziów prowadzących zawody.
Sędzia zobowiązany jest do podania telefoniczne ( 89-5270227 lub kom 519 567 174) oraz e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wyniku meczu !!!
Uwaga!!! Wszystkie zespoły muszą występować w estetycznych strojach sportowych , zaś koszulki zawodników muszą posiadać numery.
W sprawach spornych nie ujętych regulaminem decyduje organizator .

Bardzo ważne informacje !!!
1. Na meczu z drużyną obowiązkowo musi być opiekun (trener).
2. Wszyscy uczestnicy imprezy musza posiadać aktualne legitymacje szkolne i przed rozpoczęciem każdego meczu (jeśli będzie to konieczne) przedstawić do weryfikacji sędziemu i opiekunowi drużyny przeciwnej.
3. Wszystkie mecze zaległe muszą być rozegrane w terminie 14 dni od daty wcześniej zaplanowanej w terminarzu gier.

Telefony kontaktowe:
Wasowicz Paweł G8 - 609 576 092
Kurian Adam G3 - 661 119 059
Kasprzak Andrzej G15 - 502 129 602
Salski Sergiusz G13 - 505 085 889
Sukniewicz Wiesław G23 - 502 324 072

Lista sędziów :
1. Jarosław Brzeski - 609 556 161 - kierownik obsad sędziowskich
2. Leszek Bajorek - 501 272 259
3. Andrzej Jary - 727 603 977
4. Andrzej Olejnik - 601 132 225

Opieka medyczna :
Irena Bergmańska - 602 218 617

 

osir
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl