Mistrzostwa Olsztyna w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

W dniu 03.10.2016r. na terenach przy pływalni odbyły się mistrzostwa Olsztyna w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.
W imprezie wzięło udział : 384 uczniów / 183 dziewczeta i 201 chłopców / z 19 olsztyńskich szkół.

Szkoły Podstawowe Nr : 3, 6, 9, 10, 18, 22, 25, 30
Gimnazja Nr: 5, 7, 9, 11, 24
Szkoły Ponadgimnazjalne : LO V, LO VI, LO XII, ZSChiO, ZSE, LO CN-B.
Oto wyniki poszczególnych biegów:

Szkoły Podstawowe
Dziewczęta (10x600 m ) – 8 szkół Chłopcy (10x600 m ) – 8 szkół

1. Szkoła Podstawowa Nr 22 1. Szkoła Podstawowa Nr 18
2. Szkoła Podstawowa Nr 9 2. Szkoła Podstawowa Nr 30
3. Szkoła Podstawowa Nr 3 3. Szkoła Podstawowa Nr 22
4. Szkoła Podstawowa Nr 30 4. Szkoła Podstawowa Nr 9
5. Szkoła Podstawowa Nr 25 5. Szkoła Podstawowa Nr 6
6. Szkoła Podstawowa Nr 18 6. Szkoła Podstawowa Nr 25
7. Szkoła Podstawowa Nr 6 7. Szkoła Podstawowa Nr 3
8. Szkoła Podstawowa Nr 10 8. Szkoła Podstawowa Nr 10

Skład zwycięskiej sztafety dziewcząt SP Nr 22 : Paulina Walkiewicz, Małgorzata Bartnikowska, Oliwia Wal, Paulina Woźniak, Klaudia Ostrowska, Michalina Częczek, Anna Żeliszczak, Marysia Błażewicz, Natalia Kuczyńska, Karolina Zielonka, Maria Błażewicz.
Opiekunem sztafety jest : Grzegorz Pawłowski.
Skład zwycięskiej sztafety chłopców SP Nr 18 : Natan Pasiut, Szymon Matuszczak, Hubert Kardahs, Kajetan Walczak, Jakub Wesołowski, Adam Skiba, Filip Filipiński, Cyprian Mochon, Maksymilian Olbryś, Jakub Fronczak.
Opiekunami sztafety są : Iwona Tańska i Paweł Galik .

Gimnazja
Dziewczęta (10x600 m ) – 5 szkół Chłopcy (10x800 m ) – 5 szkół
1. Gimnazjum Nr 7 1. Gimnazjum Nr 7
2. Gimnazjum Nr 23 2. Gimnazjum Nr 5
3. Gimnazjum Nr 5 3. Gimnazjum Nr 11
4. Gimnazjum Nr 11 4. Gimnazjum Nr 24
5. Gimnazjum Nr 24 5. Gimnazjum Nr 9

Skład zwycięskiej sztafety dziewcząt Gim Nr 7 : Maja Lemanowicz, Maja Stawicka, Kornelia Herman, Pola Adamowicz, Wiktoria Petniunas, Iga Serewiś, Gabriela Malinowska, Patrycja Śniadach, Wiktoria Masojć, Natalia Ozimek, Katarzyna Chojnowska, Patrycja Karczewska.
Opiekunem sztafety jest : Beata Adamowicz.
Skład zwycięskiej sztafety chłopców Gim Nr 7 : Jakub Ostrówka, Igor Graczyk, Mateusz Tkaczuk, Dobrosław Zimiński, Bartosz D,Obryn, Patryk Długozima, Maciej Ochnio, Tymoteusz Konrad, Damian Soból, Radosław Dąbkowski, Konrad Adamowicz.
Opiekunem sztafety jest : Beata Adamowicz.

Szkoły ponadgimnazjalne
Dziewczęta (10x600 m ) – 4 szkoły Chłopcy (10x800 m ) – 6 szkół
1. ZSE 1. XII LO
2. V LO 2. ZSCHiO
3. VI LO 3. V LO
4. ZSE 4. CN-B LO 5. VI LO
6. ZSCHiO

Skład zwycięskiej sztafety dziewcząt ZSCHiO : Klaudia Jakubowska, Anna Sokołowska, Karolina Piskorska, Aleksandra Błażewicz, Martyna Błażewicz, Sandra Gotszlik, Malwina Załęska, Paulina Prusińska,Paulina Sakowska, Kinga Bartochowska.
Opiekunem sztafety jest Iwona Godlewska.
Skład zwycięskiej sztafety chłopców XII LO :Wojciech Nadolski, Piotr Piechowicz, Maciej Skowroński,Filip Skalski, Filip Kozieniec, Michał Kotlewski, Kasper Jabłoński, Sebastian Rybka, Wojciech szon, Jędrzej Rynkiewicz, Michał Małkowski.
Opiekunem sztafety jest Wiesław Sukniewicz.
Trzy pierwsze sztafety w każdej kategorii otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.

osir
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl