Mistrzostwa Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

W dniu 20.09.2016r. na terenach przy pływalni odbyły się mistrzostwa Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych , gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.
W imprezie wzięło udział : 508 uczniów / 229 dziewcząt i 279 chłopców / z 35 olsztyńskich szkół.

Szkoły Podstawowe Nr : 2, 3,5, 6, 7,9, 10, 15, 22, 25, 30, 101, SP Katolicka

Gimnazja Nr: 2,3 , 5, 7, 9, 11, 17 ( SOSW), 22, 23, 24, 101

Szkoły Ponadgimnazjalne : LO III, LO V, LO VI, LO IX, LO XII, LO XIII, ZSE-H, ZSChiO, ZSB, ZSM-E, LO CN-B.

Oto wyniki poszczególnych biegów:

Szkoły Podstawowe dziewczęta

ur. 2006 i młodsze – 39 zawodniczki ur. 2004 i młodsze- 90 zawodniczki

1. Zielonka Karolina SP 22 1. Sadurska Lena SP 15
2. Rogowska Natalia SP 25 2. Twardowska Julia SP 30
3. Wydra Amelia SP 7 3. Woźniak Paulina SP 22
4. Kupis Ola SP 2 4. Przeradzka Martyna SP 2
5. Zabielska Julia SP 2 5. Psujek Magda SP 30
6. Surmańska Małgorzata SP 15 6. Cichowska Dominika SP 9

Szkoła podstawowa chłopcy

ur.2006 i młodsi – 51 zawodników ur.2004 i młodsi - 103 zawodników

1. Kazimierczyk mateusz SP 2 1. Żołądź Maksymilian SP 22
2. Pasyniuk Mikołaj SP 6 2. Giłowejno Szymon SP 22
3. Juchno Szymon SP 15 3. Bieńkowski Michał SP 2
4. Żyznowski Igor SP 30 4. Obrębki Robert SP 22
5. Zwierzyński Arkadiusz SP 30 5. Zyśkowski Damian SP 30
6. Targoński Michał SP 7 6. Masłowski Fabian SP 30

Gimnazja dziewczęta

ur. 2003 i młodsze - 27 zawodniczek ur. 2001 i młodsze - 35 zawodniczek

1. Stawicka Maja Gim 7 1. Kubicka Julia Gim 2
2. Kraushar Julia Gim 101 2. Petlicka Julia Gim 2
3. Mikołajczyk Ola Gim 23 3. Kitewska Wioletta Gim 23
4. Głowacka Ola Gim 23 4. Lemanowicz Maja Gim 7
5. Podgórniak Weronika Gim 11 5. Kulchawik Katarzyna Gim 11
6. Masojć Wiktoria Gim 17 6. Herman Kornelia Gim 7

Gimnazja chłopcy

ur. 2003 i młodsi - 28 zawodników ur. 2001 i młodsi - 31 zawodników

1. Ochnio Maciej Gim 7 1. Tkaczuk Mateusz Gim 7
2. Kamiński Kacper Gim 5 2. Zimiński Dobrosław Gim 7
3. Dąbkowski Radosław Gim 7 3. Trznadel Wojciech Gim 23
4. Soból Damian Gim 7 4. Rutkowski Olek Gim 24
5. Konrad Tymoteusz Gim 7 5. Drozd Patryk Gim 5
6. Swed Mateusz SP 10 6. Mierzejewski Dawid Gim 5

Szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta

ur. 2000 i młodsze - 12 zawodniczek ur. 1999 i starsze – 12 zawodniczek

1. Prusińska Małgorzata LO VI 1. Komar Oliwia ZSCHiO
2. Beń Weronika LO VI 2. Jakubowska Klaudia ZSCHiO
3. Muszyńska Paulina ZSE-H 3. Białas Bogna LO XII
4. Bielawska Weronika LO VI 4. Kuklińska Klaudia LO III
5. Wojnowska Katarzyna LO VI 5. Wilińska Katarzyna LO III
6. Majewska Paulina ZSB 6. Przygodzka Karolina LO CN-B

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy

ur. 2000 i młodsi – 17 zawodników ur. 1999 i starsi - 39 zawodników

1. Zalewski Dominik LO V 1.Jurgielewicz Damian ZSE-H
2. Szymański Damian LO V 2. Skarbek Michał LO VI
3. Wiśniewski Michał LO III 3. Sulikowski Maciej LO III
4. Wikariak Błażej LO CN-B 4.Drozdowski Jakub LO CN-B
5. Beń Józef LO VI 5. Figurski Damian LO VII
6. Drossel Kacper LO CN-B 6. Serewiś Maciej LO III

Za zajęcie I-III miejsca w każdej kategorii wiekowej zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale

osir
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl