Kom z dn. 21.06.2017 r. - Turniej tenisa stołowego TOP - 10

W środę 21 czerwca w sali przy ul. Głowackiego rozegrano turniej TOP – 10 podsumowujący 41 Grand Prix Olsztyna w tenisie stołowym- cyklu organizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zwycięzcą turnieju, podobnie jak całego Grand Prix został Michał Ogrodniczak.

W bardzo wyczerpującym turnieju, w którym każdy rozgrywa dziewięć spotkań spotkało się dziesięciu najlepszych zawodników 41 Grand Prix (z różnych względów z 10-tki wypadły trzy osoby, które zastąpiły trzy kolejne z listy). Najlepszym zawodnikiem został Michał Ogrodniczak odnosząc komplet, dziewięciu zwycięstw. Za jego plecami uplasował się Radosław Krasicki przegrywając tylko bezpośredni mecz z Michałem, a na trzecim miejscu zawody zakończył Sebastian Główczyk.

Najlepsi otrzymali puchary ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.