Ferie z OSiR - 2017 - III turniej tenisa stołowego dnia 27.01.2017 r.

Dnia 27.01.2017 r. w hali OSIR przy ul. Głowackiego rozegrano trzeci, ostatni w czasie tych ferii turniej tenisa stołowego rozgrywany w ramach „Ferie z OSiR – 2017”, którego organizatorem jest Ośrodek Sportu  i Rekreacji w Olsztynie. Podobnie jak we wcześniejszych turniejach, również w tym frekwencja dopisała. W zawodach uczestniczyło 29 osób w sześciu kategoriach wiekowych. Najlepsi uczestnicy w poszczególnych kategoriach otrzymali upominki ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Wyniki trzeciego turnieju :

Szkoły Podstawowe dziewcząt :

1. Amelia Anaszewicz           - 10 pkt.

2. Angelika Rybak                 -   8 pkt

3. Hanna Kraszewska            -   6 pkt.

4. Zofia Dzięcioł                    -   4 pkt.

4. Zofia Noskowska               -   4 pkt.

4. Kinga Stepnowska            -   4 pkt.

 

Klasyfikacja po III turniejach :

 

1. Amelia Anaszewicz           - 28

2. Angelika Rybak                 - 18

3. Hanna Kraszewska            - 16

4. Zofia Dzięcioł                    - 13

5. Kinga Stepnowska            - 12

6. Zofia Noskowska               - 10

 

Szkoły Podstawowe chłopców :

1. Michał Kozłowski              - 10 pkt.

2. Mateusz Malinowski         -   8 pkt.

3. Tadeusz Dzięcioł              -   6 pkt.

4. Karol Kotowski                -   4 pkt.

 

Klasyfikacja po III turniejach :

1. Mateusz Malinowski          - 28

2. Michał Kozłowski               - 26

3. Tadeusz Dzięcioł               - 18

4. Karol Kotowski                 -   7

5. Marcel Abramczyk            -   4

5. Nikodem Gulmantowicz   -   4

 

Szkoły Gimnazjalne dziewcząt :

1. Oliwia Czossek                  - 10 pkt.

2. Oliwia Żuk                         -   8 pkt.

 

Klasyfikacja po III turniejach :

 

1. Oliwia Czossek                  - 30

2. Oliwia Żuk                         - 24

 

Szkoły Gimnazjalne chłopców :

1. Jakub Anzel                       - 10 pkt.

2. Adrian Kunicki                  -   8 pkt.

3. Damian Przybyłek            -   6 pkt.

4. Tomasz Puczel                  -   4 pkt.

5. Paweł Dybiec                    -   3 pkt.

6. Hubert Mazurek                -   2 pkt.

7. Damian Szulc                    -   1 pkt.

 

Klasyfikacja po III turniejach :

 

1. Jakub Anzel                       - 30

2. Adrian Kunicki                   - 22

3. Damian Przybyłek            - 20

4. Paweł Dybiec                     -   9

5. Krzysztof Lobert                -   8

6. Tomasz Puczel                   -   4

7. Antoni Szut                        -   2

7. Hubert Mazurek                 -   2

9. Tomas Zalman                   -   1

9. Damian Szulc                    -   1

 

Szkoły Ponadgimnazjalne dziewcząt :

 

1. Wioleta Żuk                       - 10 pkt.

2. Małgorzata Załuska            -   8 pkt

3. Anna Żuk                            -   6 pkt.

 

Klasyfikacja po III turniejach :

 

1. Wioleta Żuk                       - 28

2. Daria Cybruk                     - 18

3. Anna Żuk                           - 18

4. Małgorzata Załuska           -   8

 

Szkoły Ponadgimnazjalne chłopców :

1. Kamil Stepnowski              - 10 pkt.

2. Grzegorz Rabij                   -   8 pkt.

3. Grzegorz Jakobson             -   6 pkt.

4. Cezary Piotrowski              -   4 pkt.

5. Paweł Turowski                   -   3 pkt.

6. Juliusz Przybyłowski          -   2 pkt.

7. Jakub Sokół                        -   1 pkt.

 

Klasyfikacja po III turniejach :

 

1. Grzegorz Rabij                   - 26

2. Kamil Stepnowski             - 20

3. Paweł Turowski                  - 17

4. Grzegorz Jakobson            - 14

5. Cezary Piotrowski             - 13

6. Juliusz Przybyłowski         -   6

7. Adam Rosiak                     -   3

8. Arkadiusz Anzel                -   1

8. Kacper Łukaszuk               -   1

8. Jakub Sokół                       -   1

 

osir
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl