Ferie z OSiR - 2017 - II turniej tenisa stołowego dnia 26.01.2017 r.

Dnia 26.01.2017 r. w hali OSIR przy ul. Głowackiego rozegrano drugi turniej tenisa stołowego rozgrywany w ramach „Ferie z OSiR – 2017”, którego organizatorem jest Ośrodek Sportu  i Rekreacji w Olsztynie. Podobnie jak w pierwszym turnieju, w drugim również frekwencja dopisała. W zawodach uczestniczyło 27 osób w sześciu kategoriach wiekowych.

Wyniki drugiego turnieju :

Szkoły Podstawowe dziewcząt :

1. Angelika Rybak                 - 10 pkt.

2. Amelia Anaszewicz           -   8 pkt

3. Zofia Noskowska               -   6 pkt.

4. Kinga Stepnowska            -   4 pkt.

5. Zofia Dzięcioł                    -   3 pkt.

6. Hanna Kraszewska            -   2 pkt.

Klasyfikacja po II turniejach :

 

1. Amelia Anaszewicz           - 18

2. Angelika Rybak                 - 10

3. Hanna Kraszewska            - 10

4. Zofia Dzięcioł                    -  9

5. Kinga Stepnowska            -  8

6. Zofia Noskowska               -  6

 

Szkoły Podstawowe chłopców :

1. Mateusz Malinowski          - 10 pkt.

2. Michał Kozłowski              -   8 pkt.

3. Tadeusz Dzięcioł              -   6 pkt.

4. Marcel Abramczyk           -   4 pkt.

5. Karol Kotowski                 -   3 pkt.

 

Klasyfikacja po II turniejach :

1. Mateusz Malinowski          - 20

2. Michał Kozłowski               - 16

3. Tadeusz Dzięcioł               - 12

4. Nikodem Gulmantowicz   -   4

4. Marcel Abramczyk            -   4

6. Karol Kotowski                 -   3

 

Szkoły Gimnazjalne dziewcząt :

1. Oliwia Czossek                  - 10 pkt.

2. Oliwia Żuk                         -   8 pkt.

 

Klasyfikacja po II turniejach :

 

1. Oliwia Czossek                  - 20

2. Oliwia Żuk                         - 16

 

Szkoły Gimnazjalne chłopców :

1. Jakub Anzel                       - 10 pkt.

2. Adrian Kunicki                  -   8 pkt.

3. Damian Przybyłek           -   6 pkt.

4. Krzysztof Lobert              -   4 pkt.

5. Paweł Dybiec                   -   3 pkt.

 

Klasyfikacja po II turniejach :

 

1. Jakub Anzel                       - 20

2. Damian Przybyłek            - 14

2. Adrian Kunicki                   - 14

4. Krzysztof Lobert               -   8

5. Paweł Dybiec                    -   6

6. Antoni Szut                       -   2

7. Tomas Zalman                  -   1

 

Szkoły Ponadgimnazjalne dziewcząt :

 

1. Wioleta Żuk                       - 10 pkt.

2. Daria Cybruk                     -   8 pkt

3. Anna Żuk                           -   6 pkt.

 

Klasyfikacja po II turniejach :

 

1. Daria Cybruk                     - 18

2. Wioleta Żuk                       - 18

3. Anna Żuk                           - 12

 

Szkoły Ponadgimnazjalne chłopców :

1. Kamil Stepnowski              - 10 pkt.

2. Grzegorz Rabij                   -   8 pkt.

3. Paweł Turowski                  -   6 pkt.

4. Grzegorz Jakobson            -   4 pkt.

5. Cezary Piotrowski              -   3 pkt.

6. Juliusz Przybyłowski          -   2 pkt.

 

Klasyfikacja po II turniejach :

 

1. Grzegorz Rabij                   - 18

2. Paweł Turowski                  - 14

3. Kamil Stepnowski              - 10

4. Cezary Piotrowski             -   9

5. Grzegorz Jakobson            -   8

6. Juliusz Przybyłowski         -   4

7. Adam Rosiak                     -   3

8. Arkadiusz Anzel                -   1

9. Kacper Łukaszuk               -   1 

 

 

Ostatni turniej odbędzie się w piątek 27.01.2017 r. od godz. 10.00.

 

Serdecznie zapraszamy.    

osir
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl