OLSA 2020/2021 - ZACZYNAMY!

Po ciężkim, z wiadomych względów, sezonie 2019/2020 przyszedł czas na kolejną edycję Olsztyńskiej Ligę Siatkówki Amatorów. Ruszamy już 6 października. Wówczas na parkiet HWS Urania wybiegną drugoligowcy. Dzień później, czyli 7 października do gry wkroczą zawodnicy Ekstraklasy (ul. Głowackiego) oraz pierwszoligowcy (ul. Mariańska). Będzie się działo!

 

OLSA EKSTRAKLASA

1.

Abram Team

0

0

0

2.

Młode Wilki

0

0

0

3.

Inter Parts OSW Olsztyn

0

0

0

4.

Nocożercy

0

0

0

5.

AKS Kormoran

0

0

0

6.

Produkt-Beton Geoexpert Team

0

0

0

7.

Netland

0

0

0

8.

Indykpol

0

0

0

9.

Temida

0

0

0

 

Najbliższe mecze

7.10.2020 r. (Głowackiego)

18.00 Produkt-Beton Geoexpert Team – Nocożercy        

19.00 Netland – Inter Parts OSW Olsztyn

20.00 Indykpol – Młode Wilki

21.00 Temida – Abram Team

14.10.2020 r. (Głowackiego)

18.00 Nocożercy – AKS Kormoran

19.00 Inter Parts OSW Olsztyn – Produkt-Beton Geoexpert Team

20.00 Młode Wilki – Netland

21.00 Abram Team – Indykpol

21.10.2020 r. (Głowackiego)

18.00 AKS Kormoran – Inter Parts OSW Olsztyn

19.00 Produkt-Beton Geoexpert Team – Młode Wilki

20.00 Netland – Abram Team

21.00 Indykpol – Temida

28.10.2020 r. (Głowackiego)

18.00 Inter Parts OSW Olsztyn – Nocożercy

19.00 Młode Wilki – AKS Kormoran

20.00 Abram Team – Produkt-Beton Geoexpert Team

21.00 Temida – Netland

 

OLSA I liga

1.

Intelly

0

0

0

2.

Michelin

0

0

0

3.

Legends Olsztyn

0

0

0

4.

adrenaline.pl Team

0

0

0

5.

Sajtmak

0

0

0

6.

SSPS AZS Olsztyn

0

0

0

7.

KS Jakubek

0

0

0

8.

FC Karolin

0

0

0

 

Najbliższe mecze

7.10.2020 r. (Mariańska)

18.00 Legends Olsztyn – SSPS AZS Olsztyn

19.00 Michelin – KS Jakubek

20.00 Intelly – FC Karolin

21.00 adrenaline.pl Team – Sajtmak

14.10.2020 r. (Mariańska)

18.00 Intelly – Michelin

19.00 KS Jakubek – Legends Olsztyn

20.00 SSPS AZS Olsztyn – adrenaline.pl Team

21.00 FC Karolin – Sajtmak

21.10.2020 r. (Mariańska)

18.00 Michelin – FC Karolin

19.00 Legends Olsztyn – Intelly

20.00 adrenaline.pl Team – KS Jakubek

21.00 Sajtmak – SSPS AZS Olsztyn

28.10.2020 r. (Mariańska)

18.00 FC Karolin – SSPS AZS Olsztyn

19.00 Michelin – Legends Olsztyn

20.00 Intelly – adrenaline.pl Team

21.00 KS Jakubek – Sajtmak

 

OLSA II liga

1.

Poczta Polska Olsztyn

0

0

0

2.

Auto Land Volley

0

0

0

3.

Neotherm

0

0

0

4.

ENTC AZS UWM Młodzik

0

0

0

5.

Amatorzy

0

0

0

6.

Pogotowie Nowak 24 h

0

0

0

7.

AZS SMS Kadet

0

0

0

8.

DAP

0

0

0

9.

KBL

0

0

0

 

Najbliższe mecze

6.10.2020 r.

Boisko I

20.30 ENTC AZS UWM Młodzik – AZS SMS Kadet

21.30 Auto Land Volley – KBL

Boisko II

20.30 Neotherm – DAP       

21.30 Amatorzy – Pogotowie Nowak 24 h

20.10.2020 r.

Boisko I

20.30 AZS SMS Kadet – Amatorzy

21.30 Poczta Polska Olsztyn – Auto Land Volley

Boisko II

20.30 DAP – ENTC AZS UWM Olsztyn

21.30 KBL – Neotherm

27.10.2020 r.

Boisko I

20.30 ENTC AZS UWM Olsztyn – KBL

21.30 Neothern – Poczta Polska Olsztyn

Boisko II

20.30 Pogotowie Nowak 24 h – AZS SMS Kadet    

21.30 Amatorzy – DAP

osir
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoN
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl