OLSA - 9 CZERWCA WZNAWIAMY ROZGRYWKI!

Po blisko trzymiesięcznej przerwie wracamy z rozgrywkami Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów. Na początek, 9 czerwca w Hali Widowiskowo – Sportowej Urania pierwsze mecze rozegrają drugoligowcy. Tydzień później, 17 czerwca ruszy Ekstraklasa, której spotkania odbywają się na sali przy ulicy Głowackiego.

Główne zasady, które będą obowiązywały podczas rozgrywek:

1. Po wejściu na obiekt dezynfekujemy ręce.

2. Nie ma możliwości korzystania z szatni (zespoły przebierają się na małej i dużej trybunie, a zawodników prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu 2 metrów od siebie; zawodnicy grający mecze nr 1 na małej, zaś nr 2 na dużej trybunie).

3. Mecze odbywają się bez udziału publiczności, a zawodnicy chwilę po zakończonych spotkaniach muszą opuścić salę.

 

Dokończenie rozgrywek Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów II liga i Ekstraklasa:

 

OLSA II LIGA

1.

KS Jakubek Olsztyn

13

  39

  26:0

2.

FC Karolin

13

  28

  21:9

3.

Auto Land Volley

13

  26

  18:9

4.

Poczta Polska Olsztyn

13

  24

  18:12

5.

Neotherm

12

  22

  16:11

6.

Hardcore Park Linowy

13

  15

  13:20

7.

ENTC AZS UWM Młodzik

13

  13

  11:19

8.

Pogotowie Nowak 24 h

12

    8

   7:20

9.

DAP

12

    7

   6:21

10.

AZS SMS Kadet II

12

    7

   6:21

 

OLSA II LIGA  - HWS „Urania” wszystkie wtorki w czerwcu

 

09.06.2020 r.

Boisko nr. 1

20.00  Neotherm – Auto Land Volley                                   

21.00  Hardcore Park Linowy – Poczta Polska Olsztyn  

Boisko nr. 2                                           

20.00  AZS SMS Kadet II – KS Jakubek Olsztyn 

21.00  DAP – KS Jakubek Olsztyn

 

16.06.2020 r.

Boisko nr. 1

20.00  ENTC AZS UWM Młodzik – Neotherm                                       

21.00  Hardcore Park Linowy – Pogotowie Nowak 24h 

Boisko nr. 2                                           

20.00  FC Karolin – Auto Land Volley

21.00  DAP – Poczta Polska Olsztyn

 

23.06.2020 r.

Boisko nr 1

20.00 DAP – ENTC AZS UWM Młodzik

21.00 KS Jakubek Olsztyn – Auto Land Volley

Boisko nr 2

20.00 Hardcore Park Linowy – AZS SMS Kadet II

21.00 Neotherm – Pogotowie Nowak 24 h  

 

30.06.2020 r.

Boisko nr. 1

20.00  AZS SMS Kadet II – Pogotowie Nowak 24h                                     

21.00  KS Jakubek Olsztyn – FC Karolin  

Boisko nr. 2                                           

20.00  Hardcore Park Linowy – ENTC AZS UWM Młodzik

21.00  Neotherm – Poczta Polska  Olsztyn

 

 

EKSTRAKLASA

1.

Młode Wilki

15

  39

  28:5

2.

Abram Team

15

  37

  28:7

3.

Nocożercy

15

  29

  23:13

4.

Inter Parts OSW Olsztyn

13

  28

  20:9

5.

AKS Kormoran

15

  26

  21:16

6.

Intelly

16

  15

  14:29

7.

Netland

15

  13

  12:26

8.

Geoexpert Sunbroker Team

12

  12

  11:19

9.

Rupi-Produkt Beton

14

  12

  11:22

10.

Michelin

16

    8

   7:29

 

OLSA EKSTRAKLASA - ZKOS I sala przy ul. Głowackiego 

 

Środa 17.06 2020 r.

19.00  Rupi-Produkt Beton – AKS Kormoran

20.00  Młode Wilki – Nocożercy

21.00 Abram Team - Geoexpert Sunbroker Team

                                                                                                

Środa 24.06. 2020 r.

18.00  Rupi-Produkt Beton – Geoexpert Sunbroker Team                         

19.00  Abram Team – Intelly  

20.00  Młode Wilki – AKS Kormoran                                                                                                

osir
luty 2024
PnWtŚrCzPtSoN
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl