OLFA - YAKAN WICELIDEREM

W czwartkowy wieczór HWS Urania była świadkiem jednego spotkania rozgrywek OLFA, których organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie. Tuż po godzinie 20-tej na parkiet wybiegła ekipa Zgody F.C. oraz opromieniona po ostatnim zwycięstwie drużyna Yakan.

Yakan zaczął jak burza i już po niespełna dwóch minutach po bramce Daniela Lewandowskiego prowadził 1:0. Zgoda odpowiedziała chwilę później (bramka Łukasz Buder), wskutek czego w 5. minucie meczu na tablicy świetlnej pojawił się wynik 1:1. W pierwszym kwadransie do bramki Zgody trafili jeszcze Paweł Czwarnóg oraz Artur Kardaś i przed rozpoczęciem drugiej połowy Yakan prowadząc 3:1 miał zapewniony swoisty komfort gry. Zgoda mając niewiele do stracenia postawiła wszystko na jedną kartę i nadziała się na zabójcze kontry rywali… Trzy bramki Olafa Gorczycy ostatecznie „pogrzebały” szanse Zgody na wywiezienie korzystnego rezultatu. Yakan wygrał 6:1 i awansował na drugie miejsce w ligowej tabeli.