IV Półmaraton Jakubowy

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza do wzięcia udziału w IV Półmaratonie Jakubowym, który odbędzie się 13 września.


Trasa tegorocznego Półmaratonu ze względu na budowę linii tramwajowych w stolicy Warmii i Mazur została zmieniona. Start i meta - CRS Ukiel przy ulicy Jeziornej. Zawodnicy rywalizować będą na dwóch pętlach przebiegających ulicami Jeziorną, Sielską, Schumana częściowo Lotniczą i ścieżkami pieszo – rowerowymi biegnącymi przy jeziorze Ukiel. Na czas trwania Półmaratonu wymienione ulice będą wyłączone z ruchu. Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będą na terenie CRS Ukiel.


Do rywalizacji w Półmaratonie zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 18 lat oraz drużyny składające się z 5 osób, wśród których musi znajdować się minimum jedna kobieta, a także zawodników niepełnosprawnych na wózkach. Zawodnicy rywalizować będą w ośmiu kategoriach - generalnej i siedmiu wiekowych. Start biegu głównego o godzinie 12:00.


Organizator – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie
Kontakt – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapisy w formie elektronicznej do IV Półmaratonu Jakubowego do 6 września 2015 poprzez stronę internetową http://polmaraton.jakubowy.eu/index.php/dla-zawodnikow/zapisy

 

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia dostępne są na stronie http://polmaraton.jakubowy.eu/

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl