Znamy godziny meczów o medale - Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015

W FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 emocji będzie co niemiara od samego początku. Ich kulminacja jest przewidziana oczywiście na te najważniejsze mecze, których stawką będzie podium olsztyńskiego turnieju. Tym bardziej, że będą to ostatnie medale prestiżowego cyklu Grand Slam w tym sezonie.

 

Turniej w Polsce będzie piątym i ostatnim turniejem Wielkiego Szlema w tym sezonie, dlatego też motywacja dla występujących w nim par będzie jeszcze większa. Już teraz wiemy kiedy i o której najlepsi plażowicze w olsztyńskim turnieju będą walczyć bezpośrednio o medale. Pierwsze krążki w Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 rozdane zostaną już w sobotę, kiedy to zakończy się turniej kobiet. Do południa rozegrane wtedy zostaną półfinały (pierwszy 10:15, drugi 11:15), natomiast o 15:30 rozpocznie się spotkanie o brązowy medal, a godzinę później wystartuje finał.

 

Panowie swoje rozgrywki kończyć będą w niedzielę – o godzinie 10:00 i 11:00 rozegrają półfinały, natomiast do walki o poszczególne podium przystąpią po południu. Pojedynek o brąz rozegrany zostanie o 14:00, godzinę później walkę rozpoczną finaliści.

Wielu uczestników liczy na medale w Olsztynie, my liczymy jednak, że na podium Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015 zobaczymy polski akcent. Przed czterema laty w Starych Jabłonkach cieszyliśmy się ze srebrnych medali Grzegorza Fijałka i Mariusza Prudla, miejmy nadzieję, że biało-czerwoni do ostatniego dnia będą dostarczali nam rozgrywkowe emocje.

 

Mecze finałowe

 

Sobota – turniej kobiet:
10:15 półfinał
11:15 półfinał

15:30 mecz o brąz

16:30 finał

 

Niedziela – turniej mężczyzn:

10:00 półfinał

11:00 półfinał mężczyzn

14:00 mecz o brąz

15:00 finał

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl