Funkcjonowanie kąpielisk i wypożyczalni w Centrum "Ukiel" na czas Olsztyn Green Festival

W najbliższy weekend (14-15.08.2015) w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” zagości druga edycja muzycznego wydarzenia - Olsztyn Green Festival. W związku z utrudnieniami w dostępie do kąpielisk zlokalizowanych na terenie Centrum „Ukiel”, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie pragnie przypomnieć o funkcjonowaniu dwóch innych kąpielisk (Słoneczna Polana oraz Skanda), na których, podobnie jak w CRS „Ukiel”, zachowane są najwyższe standardy jakości wody. Zapewniona jest również opieka ratowników wodnych.

 

Przypominamy także, że na czas trwania festiwalu zamknięta zostanie Wypożyczalnia Sprzętu Sportowego przy ulicy Jeziornej, jednak sprzęt który się w niej znajduje wypożyczyć będzie można przy ulicy Olimpijskiej (rowery turystyczne, łyżworolki, nartorolki, kije do nordic walking). W tym miejscu znajduje się również całoroczna hala do siatkówki plażowej, która w miesiącu sierpniu udostępniona jest bezpłatnie.

 

Sprzęt pływający wypożyczać można bez zmian – w wypożyczalni zlokalizowanej przy ulicy Jeziornej (parter budynku Kapitanatu).

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl