Komunikacja przed i w trakcie turnieju Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015

Jesteś turystą? Wybierasz się na Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015? Mamy dla Ciebie informację o tym, jak dotrzeć na teren Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel”, w którym odbędzie się tegoroczna edycja święta wszystkich fanów siatkówki plażowej.

Jeśli podróżujesz pociągiem m.in. z Bydgoszczy, Torunia, Wrocławia, Poznania, Elbląga czy też Warszawy i Gdańska warto wysiąść na przystanku osobowym „Olsztyn Zachodni” – wówczas na teren Centrum „Ukiel” dotrzesz w mniej niż 10 minut! Wystarczy, że bezpośrednio z peronu przemieścisz się w stronę przejścia podziemnego, którym dotrzesz na ulicę Artyleryjską. Następnie skieruj się w stronę ronda Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, a z niego bezpośrednio w ulicę Bałtycką. Tam, w okolicach Gimnazjum i Liceum im. Marii i Georga Dietrichów, skręć w ulicę Jeziorną, miń przejazd kolejowy i… jesteś już na miejscu! Gdybyś natomiast znalazł się na Dworcu Głównym wówczas skorzystaj z miejskiego autobusu o numerze 7 – zawiezie cię on na przystanek o nazwie „Plaża Miejska” przy ulicy Sielskiej, a tam na pewno już do nas trafisz.

Jeśli po Olsztynie przemieszczać się będziesz miejską komunikacją autobusową zachęcamy do wybrania kilku linii, których częstotliwość przejazdów na czas turnieju zostanie zwiększona. Dotyczy to kursów autobusów: 7,13,37 – wysiadamy i wsiadamy na przystankach „Plaża Miejska” – w ciągu ulicy Sielskiej, a nie przy pętli autobusowej wewnątrz CRS „Ukiel” (zwiększona liczba kursów tych linii odbywać się będzie do godziny 23:00 w piątek i sobotę, oraz do 18:00 w niedzielę). Do Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” dotrzesz również autobusami numer 1,6,11 i 27 – wówczas musisz wysiąść na przystanku „Jeziorna”, skierować się na ulicę o tej samej nazwie, minąć przejazd kolejowy i już znajdujesz się u nas. Zachęcamy także do poruszania się za pomocą rowerów – udostępnione zostaną wszystkie stojaki dla wybierających tę formę dotarcia na turniej.

Mamy dobrą informację dla zmotoryzowanych: jeśli jedziesz samochodem drogą krajową nr 16 z Trójmiasta, wówczas skieruj się na parking (nr 5) przy „Słonecznej Polanie” – przygotowane zostały tam 233 miejsca parkingowe. Gdy na turniej przybywasz z kierunku „Warszawa”, wybierz parkingi nr 1, 2 i 7, w ramach których zorganizowano kolejno: 101, 100 oraz 136 miejsc postojowych. Możesz również wybrać postój w ciągu ulicy Żeglarskiej (50 miejsc) jednak bądź ostrożny – pamiętaj, ze wyjazd z niej odbywać się będzie jednokierunkowo w stronę ulicy Bałtyckiej. Natomiast gdybyś był fanem siatkówki plażowej, który wjeżdża do Olsztyna od strony Morąga – droga 527, skieruj się na parking numer 6 (150 miejsc parkingowych).

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl