Lato w Muzeum Sportu - podsumowanie

W dniach od 30 czerwca do 17 lipca Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie – Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego było organizatorem akcji „Lato w Muzeum Sportu”.


Nie zawsze była piękna, słoneczna pogoda, która sprzyjała spędzaniu czasu na powietrzu, poświęconemu rekreacji i aktywnemu wypoczynkowi. Dni pochmurne i deszczowe (było ich na szczęście niewiele) były doskonałą okazją, by odwiedzić Muzeum Sportu.
Do muzealnej placówki OSiR w Olsztynie przybyły zorganizowane grupy z SP nr 2 z Olsztyna oraz półkolonie z ODK „Agora”. Muzeum Sportu gościło również w czasie akcji dużo indywidualnych turystów, którzy w tym czasie  przebywali w Olsztynie. Ogółem z muzealnymi eksponatami oraz z historią sportu na Warmii i Mazurach zapoznało się 158 osób.
Zaprezentowane zostały filmy o tematyce sportowej, które nadesłali uczestnicy I. i II. konkursu multimedialnego „Sportowcy Warmii i Mazur”. Była okazja, by poznać sylwetki m.in. takich sportowców, trenerów czy nauczycieli jak: Mirosław Rybaczewski, Krzysztof Hołowczyc, Mieczysław Doroszuk i Piotr Żurawel.


Większość gości odwiedzających placówkę otrzymało od organizatorów akcji gadżety, pamiątki rzeczowne, słodycze oraz zaproszenia do skorzystania z atrakcji obiektów OSiR w Olsztynie – CRS Ukiel  oraz WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA.

 

Tomasz Lenkiewicz (Muzeum Sportu)

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl