Podsumowanie weekendu w Centrum "Ukiel"

Ubiegły weekend (18-19.07.2015) w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” w Olsztynie minął pod znakiem dwóch dużych wydarzeń sportowych. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę w miejscu pierwszego kąpieliska miejskiego rozegrany został Puchar Polski w Rugby Plażowym. W zawodach wzięło udział 10 grup z Polski oraz 2 z Litwy. Warto podkreślić, że Puchar Polski zakończył się sukcesem olsztyńskich zawodników – Rugby Team Olsztyn zajęło trzecie miejsce.

W niedzielę (19 lipca) w Centrum „Ukiel” odbyła się kolejna edycja Miejskiego Cyklu Imprez Biegowych „Olsztyn Biega”, w której udział wzięło 322 uczestników. Tym razem dystans do pokonania wynosił 10 km. Pierwsza z kobiet to Budziłek Martyna Paulina z Kadzidło UKS SIÓDEMKA (OSTROŁĘKA) z czasem 43:15, natomiast wśród mężczyzn wygrał Pszczółkowski Paweł– Pszczółkowski Team (OLSZTYN) 34:47.