Targi Sportów Wodnych „Olsztyn Water Show” w pierwszy weekend wakacji!

W pierwszy weekend wakacji warto być w Olsztynie, gdzie odbędzie się wyjątkowa impreza. W sercu Warmii i Mazur spotkają się wszyscy miłośnicy „wodnej przygody”, by wziąć udział w Olsztyn Water Show!


Targi Sportów Wodnych – OlsztynWater Show to wyjątkowe wydarzenie i świetna okazja do zapoznania się z ofertą producentów, importerów i handlowców przemysłu jachtowego oraz motorowodnego, który na świecie zdobywa coraz większe uznanie.

Podczas Olsztyn Water Show wielbiciele sportów wodnych wśród jachtów oraz łodzi motorowych znajdą też coś dla siebie. Oferta obejmować będzie: skutery wodne, windsurfing, flyboarding, kajaki, rowery wodne, sprzęt nurkowy, osprzęt oraz czartery.

Swoje najnowsze propozycje zaprezentują znane firmy, wśród których znalazły się między innymi: Cobrey, Dobre Jachty, Cranchi, Pegazus, Yacht-Pol, Lyte Boat, Siesta Solemaran, Eskapader, S-lang, Aviks, Atana, Karos, ZWM Dojnikowscy, Scandinavia, Taurus Sea Power i inni.

 

To jeszcze nie wszystko! Organizator targów, firma Saline Group, przygotowała dodatkowe atrakcje dla wszystkich zwiedzających:


– pokazy ratownictwa wodnego WOPR
– regaty Olsztyn Water Show Sailing Cup w klasie UKS i klasie B
– muzeum historii nurkowania
– nurkowanie w hełmach dzwonowych i zabytkowych kombinezonach nurkowych
– pokaz mody Campione i sesje fotograficzne modelek w strojach kąpielowych Calzedonia
– strefa bungee z ekstremalnymi pokazami skoków w kajaku
– występy muzyczne i konkursy z nagrodami dla publiczności
– spotkanie z gwiazdami żeglarstwa i sportów wodnych

 

Zapraszamy 27-28 czerwca w pierwszy weekend wakacji na Targi Sportów Wodnych Olsztyn Water Show, które odbędą się na CRS Ukiel w Olsztynie. Początek o godzinie 10:00.

 

Organizator: SaLiNe Group
Współorganizator: OSiR Olsztyn
Patronat honorowy : Prezydent Olsztyna

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl