Inauguracja działalności CRS "Ukiel" przy ulicy Olimpijskiej - podsumowanie

 W ubiegłą sobotę – 20 czerwca 2015 roku – oficjalnie zainaugurowano działalność, wchodzących w skład CRS „Ukiel”, obiektów rekreacyjno-sportowych przy ulicy Olimpijskiej. Powyższe otwarcie miało symboliczny charakter, ponieważ w wyżej wymienionych obiektach usługi dostępne są dla mieszkańców oraz gości Olsztyna już od 1go maja bieżącego roku.

 

Obiekty przy ulicy Olimpijskiej to chronologicznie druga część Centrum „Ukiel”, która wybudowana i udostępniona została w ramach inwestycji prowadzonej jest nad brzegami największego olsztyńskiego jeziora. Przy ulicy Olimpijskiej (dawna Jodłowa) zlokalizowana jest trzecia Wypożyczalnia Sprzętu Sportowego, w której dostępne są rowery turystyczne, nartorolki, łyżworolki, zestawy do nordic walking a zimą narty biegowe. Elementem wyróżniającym tę część Centrum „Ukiel” jest wyjątkowa w skali kraju całoroczna hala do siatkówki plażowej wyposażona w nowoczesne systemy oświetlenia, podgrzewania i zraszania piasku. W budynku znajdują się także korty do squasha, siłownia, odnowa biologiczna. Pełni on również funkcję „Olsztyńskiego Centrum Kajakarstwa” – to właśnie przy ulicy Olimpijskiej swą siedzibę mają olsztyńskie kluby sportów wodnych.

 

W ramach Oficjalnej Inauguracji Działalności CRS „Ukiel” przy ulicy Olimpijskiej zaplanowano aktywność w ramach kilku stref:

 

- strefa malucha (malowanie twarzy, warsztaty balonowe, bański mydlane)
- strefa aktywności (zawody sprawnościowe, zawody w siatkówkę plażową, rodzinne wyścigi na rowerach wodnych, lekcje z instruktorek Squasha, trening z Mistrzem Kajakarstwa, przejażdżki smoczych słodzi)
- strefa Gym & Fitness (Zumba Fitness na piasku, Cross Fit, Jumping Fitness, Body Pump, Areobik na plaży)
- strefa beauty (kącik porad dietetycznych, konsultacje z fizjoterapeutą

 

Kulminacyjnym momentem wydarzenia stała się parada jednostek pływających oraz następujące po niej symboliczne otwarcie obiektu przez Prezydenta Olsztyna – Pana Piotra Grzymowicza. Na scenie pojawiła się niespodzianka muzyczna zespół Fun Factory – hit lat 90-tych, który znany jest z takich przebojów jak m.in.: "I wanna be with you" oraz "Celebrations".

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, która dostępna jest na fanpage’u CRS "Ukiel": KLIK

 

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl