Weekend rozmaitości w Centrum "Ukiel"

SOBOTA – 20 czerwca 2015

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie pragnie przypomnieć, że w najbliższą sobotę (20 czerwca 2015) o godzinie 16:00 rozpocznie się Oficjalna Inauguracja Działalności Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” przy ulicy Olimpijskiej. Program wydarzenia wypełniony został wieloma atrakcjami oraz niespodziankami, które przypadną do gustu osobom w każdym wieku. Zaplanowano aktywność w ramach kilku stref:

 

- strefa malucha (malowanie twarzy, warsztaty balonowe, bański mydlane)

- strefa aktywności (zawody sprawnościowe, zawody w siatkówkę plażową, rodzinne wyścigi na rowerach wodnych, lekcje z instruktorek Squasha, trening z Mistrzem Kajakarstwa, przejażdżki smoczych słodzi)

- strefa Gym & Fitness (Zumba Fitness na piasku, Cross Fit, Jumping Fitness, Body Pump, Areobik na plaży)

- strefa beauty (kącik porad dietetycznych, konsultacje z fizjoterapeutą

 

Kulminacyjnym momentem wydarzenia będzie parada jednostek pływających, symboliczne otwarcie obiektu przez Prezydenta Olsztyna oraz niespodzianka muzyczna: na scenie pojawi się zespół Fun Factory, który znany jest z takich przebojów jak m.in.: "I wanna be with you" czy "Celebrations".

 

W ramach Oficjalnej Inauguracji Działalności Centrum „ukiel” przy ulicy Olimpijskiej rozegrane zostaną także Rodzinne Zawody w Siatkówkę Plażową. Zapraszamy serdecznie zespoły 3 - osobowe. Zapisy prowadzone są do piątku do godz. 15.00 u Pana Piotra Koczana pod numerem telefonu 519 573 735. Przypominamy również, że istnieje możliwość zapisów w dniu zawodów, tj. w sobotę od godz. 15.30 na miejscu (ul. Olimpijska) - boiska do siatkówki plażowej.

 

NIEDZIELA – 21 czerwca 2015


Dzień po inauguracji działalności przy ulicy Olimpijskiej zapraszamy wraz z Rugby Team Olsztyn do spędzenia Dnia Ojca na Sportowo w CRS „Ukiel”. Od godziny 10:00 w okolicach boisk do siatkówki plażowej (ul. Jeziorna) zobaczyć będzie można m.in. Turniej plażowego Rugby, zmagania sportowe służb mundurowych, pokazy Olsztyńskich klubów sportowych, pokazy taneczne oraz konkursy z nagrodami.


Warto nadmienić, że w tym dniu Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel” gościć będzie trzeci dzień III Plenerowej Nocy Teatralnej im. Krystyny Spikert. O godzinie 13:00 rozpoczną się warsztaty teatralne na plaży z Piotrem Stawskim, natomiast od 14:30 uczestniczyć będzie można w koncertach takich zespołów jak: „Above the silence”, „We all eat clouds”, „Green Hill”, „The Second Chance”, „Shantaż”.

 

Serdecznie zapraszamy!

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl