Joga i Warsztaty Żywieniowe w Centrum "Ukiel"

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie pragnie zaprosić Państwa do Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel”, w którym w miesiącu maju rozpoczynają się cykliczne wydarzenia:


1. „JOGA W CENTRUM UKIEL” - zajęcia startują w dniu 16.05.2015 (sobota) o godzinie 17:00 i organizowane będą na terenie kąpieliska miejskiego (ul. Jeziorna 8). Wstęp jest bezpłatny, wszystkim chętnym przypominamy jedynie o konieczności zabrania ze sobą maty oraz ręcznika. Zajęcia realizowane pod okiem wykfalifikowanego instruktora z Kinetic Fitness Club będą także okazją do wygrania ciekawych nagród w organizowanych w ich trakcie konkursach.

 

Organizatorzy:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie – Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”
Kinetic Fitness Club
Chilli Atelier Brafittingu

 

2. „WARSZTATY ŻYWIENIOWE” – organizowane będą w każdy czwartek (począwszy od 21.05.2015) o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej mieszczącej się w budynku administracyjnym – Kapitanat (II piętro). Warsztaty poprowadzi pani Natalia Ulewicz – Dietetyk Kliniczny z Poradni Medycyny Żywienia. Temat pierwszych warsztatów: „Dlaczego warto zmienić siebie? Co to jest motywacja i jak ją wzbudzać i utrzymywać? Stwórz swój plan motywacyjny dotyczący zmian w sposobie odżywiania”

Zapraszamy wszystkich chętnych!

 

Kontakt w sprawie warsztatów: 535-695-895 oraz (89) 527-12-03 (wew. 202)

 

Organizatorzy:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie – Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel”
Natalia Ulewicz – Dietetyk Kliniczny

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl