Triathlonowe święto w Olsztynie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza 17.05.2015r. na jedną z największych imprez sportowych w Polsce będącą kombinacją pływania, kolarstwa i biegania  - „Elemental Triathlon Olsztyn”.


W stolicy Warmii i Mazur spotkają się  triathloniści z elity sportu wyczynowego, amatorzy z grup wiekowych, oraz ludzie mający olbrzymi wpływ na popularyzację tej dyscypliny w Polsce. Na liście startowej dystansu olimpijskiego znajdziemy Łukasza Grassa, Macieja Dowbora, Marcina Koniecznego oraz prawdopodobnie Mikołaja Lufta z drużyny Elemental Team. Zawodnicy wystartują przy molo Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel, a następnie wsiądą na rowery i będą podążać arteriami miasta m.in. ul. Jeziorną, Sielską, Lotniczą i al. Schumana. Trasa biegowa zostanie poprowadzona z CRS Ukiel alejkami wzdłuż ul. Jeziornej oraz Sielskiej.

 

Zapisy na www.triathlonseries.pl.    Regulamin w załączniku.

 

UWAGA - DUŻE UTRUDNIENIA W PORUSZANIU SIĘ PO PARKINGACH CENTRUM "UKIEL" 

 

W związku z organizacją imprezy od piątku 15 maja, zamknięty zostanie parking przy ulicy Jeziornej, znajdujący się przy zjeździe z ulicy Sielskiej. W niedzielę 17.05.2015 r. dojazd do CRS Ukiel będzie możliwy tylko od ulicy Bałtyckiej (przez osiedle Likusy). Ulica Schumana i Sielska (nitka północna, bliżej jeziora i lotniska)  zostaną zamknięte około godziny 6:30. Ruch dwukierunkowy odbywać się będzie na południowej nitce ul. Sielskiej). W momencie gdy ostatni zawodnik zakończy część kolarską zawodów będzie przywracana normalna organizacja ruchu. Dla kierowców dostępny będzie duży parking przy torach (okolice dawnego przejazdu kolejowego łączącego Jeziorną z Bałtycką). Dodatkowy parking zostanie udostępniony przy ulicy Jeziornej na starym boisku.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl