Majówka z OSiR

Wielkimi krokami zbliża sie długo oczekiwany, pierwszy, majowy weekend. Trzy wolne dni to szansa na dłuższy relaks i odpoczynek. Jak interesująco i aktywnie zaplanować majówkę?  My polecamy skorzystanie z obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olszynie.

1 maja zostanie otwarta w CRS Ukiel wypożyczalnia sprzętu pływającego, na ul. Olimpijskiej rusza wypożyczalnia sprzętu sportowego oraz do użytku zostaną oddane: siłownia, boiska do squasha i hala do siatkówki plażowej. Również 1 maja na terenie Centrum o godz. 10:00 rozpocznie się bieg przełajowy z przeszkodami - Speed Cross Race z dwiema trasami: Challenger – 6 km i Master - 14 km.

Tego samego dnia czeka nas także pierwsze spotkanie sympatyków tegorocznej edycji akcji „Olsztyn Aktywnie” - piknik rodzinny adresowany do wszystkich mieszkańców Olsztyna.

3 maja CRS „Ukiel” zaprasza na Pool Jam 2015 – imprezę w Skateparku przeznaczoną  zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych zawodników. Start o godz. 10:00.

Polecamy także wizytę w WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA. AQUA MAJÓWKA w niedzielę 3 maja w godzinach od 10:00 do 17:00, plac przed Aquasferą (w razie niepogody – w holu basenu).

W programie występy taneczne, zajęcia fitness, zabawy dla dzieci, pokazy sztuki walki, konkursy z nagrodami, seanse w Astrolabium, turniej sumo, warsztaty edukacyjne i kreatywne dla dzieci, stoiska kosmetyczne i fryzjerskie. 

Dla aktywnych zabawy w wodzie, nurkowanie, kajaki i aqua animacje dla całych rodzin i wiele, wiele innych niespodzianek…nawet tych słodkich!

 

Uwaga! W tym dniu specjalna basenowa promocja cenowa:

- druga osoba gratis (specjalne kupony na www.aquasfera.olsztyn.eu i do wygrania w dniu imprezy)
- druga godzina gratis (bilety normalne i ulgowe)
Uwaga: promocje nie łączą się.

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie serdecznie zaprasza do aktywnego wypoczynku podczas majówkowego weekendu.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl