Konkursy Muzeum Sportu

Na początku 2015 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie ogłosił dwa konkursy: „Moje sportowe pamiątki” oraz multimedialny konkurs „Sportowcy Warmii i Mazur”.


Pierwszy z wymienionych kończy się 30 kwietnia br. i już dziś wiadomo, że cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców naszego województwa. Do siedziby muzeum dostarczono blisko 150 pamiątek sportowych. Wszystkie są bardzo cenne, ale wśród nich znajdują się prawdziwe „perełki”. Narty z kijkami z 1937 r., znaczki olimpijskie, pamiątki pochodzące z Polskiego Komitetu Olimpijskiego czy łyżwy z byłego NRD, to tylko kilka pamiątek godnych wymienienia.


Konkurs multimedialny „Sportowcy Warmii i Mazur” trwa do 31 maja br. Do Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego  należy dostarczyć płytę DVD z nagraniem wybranego przez siebie bohatera sportowego. Szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie OSiR (www.osir.olsztyn.pl). Bliższe informacje o konkursie można również uzyskać w siedzibie muzeum tel.  (89) 533-17-47, 519 566 849.

 

Uroczyste zakończenie konkursów z prezentacją pamiątek sportowych oraz filmów odbędzie się  w połowie czerwca 2015 r. w siedzibie Muzeum Sportu, które mieści się w hali „Urania” w Olsztynie.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl