Światowy Dzień Książki w Aquasferze

Ośrodek Sportu i Rekreacji poleca akcje promocyjną zorganizowaną wspólnie przez Aquasferę GALERIA WARMIŃSKA i Miejską Bibliotekę Publiczną.


„Aquasfera  GALERIA WARMIŃSKA” - miejscem przyjaznym czytaniu? Chyba nikt nie ma wątpliwości. Wygodne kanapy, relaks, uspokajający widok niebieskiej wody - bezspornie nastrajają do czytania.  Czekając na najbliższych warto zanurzyć się w lekturze i przeżyć wyjątkowe przygody opisane na kartach książki. Jeżeli jeszcze tego nie robiliście to właśnie jest ku temu okazja. W czwartek 23 kwietnia będziemy obchodzić Światowy Dzień Książki.  Miejska Biblioteka Publiczna wraz z Wodnym Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Aquasfera  Galeria Warmińska” przygotowały dla moli książkowych wyjątkową i promocyjna ofertę.
O godzinie 17.00 otworzymy w Aquasferze kącik małego czytelnika. Razem z kierowniczką biblioteki nr 9 Elżbietą Muż zabierzemy najmłodszych w świat bajek. Oprócz ciekawych opowieści, będzie można spotkać się z maskotką akcji Olsztyn Czyta – Czytusiem, czy skorzystać z mini-biblioteczki dostępnej na miejscu. Dla tych co nie zdążą kącik będzie dostępny w godzinach funkcjonowania Centrum, zaś w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 11.00 zapraszamy na Aqua Czytanki!


PROMOCJA  „BILET ZA KSIĄŻKĘ”

 

W Światowy Dzień Książki należy koniecznie przyjść do biblioteki i wypożyczyć książkę, a wraz z nią zabrać z lady bibliotecznej podstemplowaną przez pracownika biblioteki ulotkę.  Następnie ulotkę należy pokazać w kasie Aquasfery, gdzie przy zakupie biletu dla jednej osoby druga osoba otrzyma wejściówkę gratis.
Uwaga, promocja obowiązuje tylko w czwartek 23 kwietnia. Tylko ulotki z pieczątką  uprawniają do wydania drugiego darmowego biletu. (kup bilet normalny/ulgowy – a drugi otrzymasz gratis).
UWAGA: promocje nie łączą się.

 

KONKURS  „ZANURZ SIĘ W LEKTURZE”

 

Wystarczy w dniach od 23 do 26 kwietnia zrobić zdjęcie z książką na terenie Aquasfery  i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Do wygrania wejściówki na basen oraz książki. Szczegóły w regulaminie na stronie www.mbp.olsztyn.pl lub www.aquasfera.olsztyn.eu (w załączniku)

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcjach promocyjnych zorganizowanych wspólnie przez Aquasferę GALERIA WARMIŃSKA i Miejską Bibliotekę Publiczną.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl