Olsztyn Biega!

WKR FAN oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie wraz z Partnerami zapraszają do udziału w imprezach biegowych. Najbliższa odbędzie się  w niedzielę 12 kwietnia w Parku im. Janusza Kusocińskiego. Olsztyn Biega! to miejski cykl imprez biegowych na dystansach 0,2, 0,95, 1,8, 5, 10 oraz 21 km skierowany do całych rodzin, początkujących biegaczy oraz do tych, którzy liczą na sportową rywalizację. Stanowi kontynuację Biegowego Pucharu Olsztyna, który w 2014 roku zgromadził na starcie pięciu biegów ponad 1000 uczestników, a dziś doczekał się rozbudowanej kontynuacji.  W 2015 roku akcja Olsztyn Biega! dostarczy Wszystkim regularnej porcji aktywności w najpiękniejszych zakątkach Olsztyna.

 

Olsztyn Biega! to nie tylko zawody, ale również cykl akcji towarzyszących w tym otwarte treningi. Więcej informacji na www.olsztynbiega.pl.

 

Podczas każdej z 8 edycji Biegowego Pucharu Olsztyna proponujemy:
- biegi na różnych dystansach: Bieg Dzieci (6 lat i młodsi) 0,2 km, Bieg Młodzieżowy Młodziaki (6-9 lat) 0,95 km, Bieg Młodzieżowy Starszaki (10-16 lat) 1,8 km, Bieg Główny (16 lat i starsi) 5,0 km (5 imprez w Parku im. Janusza Kusocińskiego) oraz 10,0 km (3 imprezy w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel)
- trasy poprowadzone po malowniczych parkowych alejkach oraz brzegiem jeziora, zabezpieczone przez profesjonalny zespół medyczny

- kategorie wiekowe dla Dzieci, Młodzieży, Pań i Panów
- klasyfikację dla Drużyn, Rodzin (Biegowy Puchar Rodzin 5 km), Małżeństw (Biegowy Puchar Małżeństw 10 km) oraz Służb Mundurowych (5 i 10 km)
- elektroniczny pomiar czasu
- pamiątkowe medale na mecie każdej edycji oraz losowanie nagród
- depozyt, szatnie oraz prysznice (Centrum Rekreacyjno – Sportowe Ukiel)
- posiłek regeneracyjny (woda, napój izotoniczny, ciastko owsiane)
- nagrody dla rekordzistów tras (w każdej kategorii wiekowej)
- nagrody dla najwytrwalszych w ramach akcji Biegnij po Nagrody! oraz Rozbiegane Szkoły!
- klasyfikacja generalna z atrakcyjnymi nagrodami na podsumowanie cyklu
- wspólna rozgrzewka przy energicznej muzyce
oraz wiele innych dzięki naszym licznym Sponsorom oraz Partnerom.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl