Pierwszy dzień wiosny

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie przygotował specjalne atrakcje związane z pierwszym dniem wiosny. W WCRS „Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA” w piątek 20 marca dzieci i młodzież w ramach "Wiosennego Wagarowania w Aquasferze" obowiązuje promocja cenowa –  zapraszamy wszystkich uczniów na mokre przywitanie Wiosny 2015. Dzieci i młodzież do 25 roku życia (na podstawie legitymacji szkolnej lub studenckiej) – w godzinach od 8.00 do 14.00 otrzymają bilet promocyjny/ulgowy w cenie 5 zł/godzina (60 + 10 min).
Nie dotyczy: Fit Flex, Fit Profit, Ok System, Benefit Systems, MyBenefit, KDR.
Dotyczy także: e-karty.

 

20 i 21 marca WCRS „Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA” zaprasza na III Ogólnopolskie  Zawody Smoczych Łodzi  na basenie. W piątek 20 marca w zmaganiach wezmą udział szkoły podstawowe, szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne, natomiast w sobotę 21 marca na starcie staną załogi amatorskie FAN, załogi SPORT, załogi JUNIOR SPORT.

 

CRS Ukiel zaprasza wszystkich chętnych 21 marca do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym na trasie: CRS Ukiel-> Glady-> Kudypy. Zbiórka przy wypożyczalni sprzętu sportowego o godz. 9.00. Zapraszamy do wypożyczania rowerów.
Zakończenie ok. godziny 13.30 , przewidziana jest również organizacja ogniska w Kudypach. Głównym organizatorem rajdu jest Klub Rowerowy 4R -  Adam Kowalczyk.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl