Nowe logo i sportowe wydarzenia 2015

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie z przyjemnością prezentuje swoje nowe, odświeżone logo. Zmiana związana jest ze zbliżającym się 50-leciem OSiR. Mamy nadzieję, że nowy znak graficzny przypadnie Państwu do gustu.

 
Również kalendarium tegorocznych imprezach sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez OSiR Olsztyn przedstawia się bardzo atrakcyjnie. Już na początku marca w WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA odbędą się trzydniowe Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu.  W maju amatorów pływania, biegania i jazdy na rowerze połączy Elemental Olsztyn Triathlon. Miejsce zawodów – CRS Ukiel.

 

Lato jak na stolicę Warmii i Mazur przystało upłynie pod znakiem wody i słońca. W lipcu  odbędą się Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 14 lat w pływaniu w WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA oraz Mistrzostwa Polski w Pływaniu na wodach otwartych i I Olsztyński Maraton Pływacki -  w CRS Ukiel. W sierpniu królować będzie siatkówka plażowa.  W CRS Ukiel odbędą się VII Otwarte Mistrzostwa Olsztyna i po raz pierwszy World Tour Grand Slam. Dzieci i młodzież czeka cykl imprez w ramach akcji “Lato z OSiR-em”.

 

We wrześniu zapraszamy na: Mazovia MTB Maraton rowerowy i  IV Półmaraton Jakubowy. W październiku OSiR już po raz dziesiąty organizuje Olsztyński Festiwal Sztuk Walki, zaś zimowe miesiące wypełnią na sportowo VI Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Tenisie Stołowym i Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w Pływaniu. Przez cały rok powody do zadowolenia będą mieli miłośnicy biegania. Oprócz wspomnianego Półmaratonu Jakubowego odbędą się różne imprezy w ramach akcji "Olsztyn Biega".


Szczegółowe informacje na temat wszystkich imprez sportowo-rekreacyjnych znajdują się na stronie www.osir.olsztyn.pl - ”Kalendarz wydarzeń”.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl