WOŚP 2015 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olsztynie

W niedzielę 11 stycznia po raz dwudziesty trzeci zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zebrane podczas akcji pieniądze przeznaczone zostaną na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów. Do orkiestrowego grania przyłącza się także Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Oto nasze propozycje:

- w Hali OSiR przy Głowackiego odbędzie się turniej tenisa stołowego w 3 kategoriach wiekowych: junior, open i +50.  Początek o godzinie 10.00. Zapisy pół godziny przed turniejem.

- basen przy ul. Głowackiego - bezpłatne wejście w godz. 13.00 - 15.00 (25 osób – jedna jednostka) po wrzucenie datku do puszki wolontariuszy WOŚP.

- lodowiska CRS Ukiel, przy HWS Urania i przy ulicy Jeziołowicza  -  bezpłatne wejście w godz. 10.00 – 18.00 po wrzucenie datku do puszki.

- WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA - w godzinach 10.00 - 18.00 „Orkiestrowa Promocja Cenowa”. Po wrzuceniu datku do puszki druga godzina gratis (dotyczy e-karty. KDR, FIT Profit, Fit Flex, Ok System, Benefit Systems).

 

Przypominamy, że ze wszystkich propozycji OSiR Olsztyn w ramach 23 Finału WOŚP możecie skorzystać w niedzielę 11 stycznia 2015. Zapraszamy.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl