Spotkania w Muzeum Sportu

Z myślą o mieszkańcach naszego regionu, zwłaszcza uczniach oraz studentach, Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie proponuje dwugodzinne spotkania. Ich celem jest zapoznanie młodzieży z piękną ideą olimpiad, historią Igrzysk Olimpijskich, zarówno letnich jak i zimowych, poznanie warmińsko-mazurskich olimpijczyków oraz pamiątek związanych z ich sukcesami. W trakcie spotkań będą wykorzystane multimedialne prezentacje, nagrodzone w tegorocznym konkursie „Sportowcy Warmii i Mazur”, przybliżające różne dyscypliny sportu oraz sylwetki sportowców i trenerów.

 

Dodatkową atrakcją zajęć będą konkursy o tematyce sportowej. Dla zwycięzców przewidziane są symboliczne nagrody.

 

Ponadto przypominamy, że w naszym muzeum odbywają się spotkania ze znanymi ludźmi sportu. O każdym takim wydarzeniu informacje znajdują się w lokalnej prasie, na stronach internetowych oraz zawiadamiane są placówki oświatowe.

Prosimy, by zorganizowane grupy anonsowały swoje przybycie na kilka dni wcześniej, kontaktując się z placówką telefonicznie pod numerami: (89) 5331747 lub 519566849. Muzeum mieści się w hali „Urania” al. Piłsudskiego 44.

 

Serdecznie zapraszamy.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl