Kategoria drużynowa w Półmaratonie Jakubowym

Ośrodek Sportu i Rekreacji w celu uatrakcyjnienia zmagań zawodników na trasie postanowił w III Półmaratonie Jakubowym po raz pierwszy wprowadzić klasyfikację drużynową. Zapraszamy do zgłaszania drużyn składających się z 5 osób w tym minimum 1 kobiety. Drużyna musi podać imiona i nazwiska konkretnych osób i tylko wyniki tych osób będą sumowane do całego czasu drużyny. Drużyny, które w klasyfikacji zajmą miejsca I-VI otrzymają pamiątkowe puchary. Ponieważ część zawodników przy zgłoszeniu wpisuje nazwę klubu, który reprezentuje postaramy się poinformować drogą elektroniczną o możliwości startu w konkurencji drużynowej.

 

Zgłoszenia drużyn (nazwa, wskazane osoby) przyjmujemy do 10 września drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w biurze Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie przy ul. Żołnierskiej 13a.

 

Ponadto wzorem ubiegłego roku docenimy Olsztyniaków oraz Seniorów. Najlepsza Olsztynianka i najlepszy Olsztynianin oraz Najstarsza Zawodniczka i Najstarszy Zawodnik zostaną uhonorowani pamiątkowymi pucharami na mecie Półmaratonu.

 

Szczegółowe informacje o biegu znajdą Państwo na stronie www.polmaraton.jakubowy.eu

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl