Copernicus Run 2014

W niedzielę 1 czerwca spod hali widowiskowo-sportowej Urania po raz szósty startuje impreza biegowa Copernicus Run organizowana w ramach akcji Polska Biega.

 

O godz. 12.00 rozpocznie się bieg główny na 10 km. Trasa obejmuje ulice: Piłsudskiego, Głowackiego, 11 listopada, Pieniężnego, Szrajbera, Mochnackiego, Grunwaldzką, Artyleryjską, ścieżki wokół jeziora Długiego, Szarych Szeregów, Konopnickiej, Nowowiejskiego, Staromiejską i Prostą. Meta na Starym Mieście przy ul. Kołłątaja.

 

Jeszcze do 30 maja trwa rejestracja zawodników. W biegu w 12-tu kategoriach wiekowych mogą wziąć udział wszyscy chętni. Zapisy na stronach: www.osir.olsztyn.pl, www.superczas.pl lub osobiście w biurze OSiR Olsztyn przy ul. Żołnierskiej 13a. Pierwszego czerwca zgłoszenia będą możliwe w biurze zawodów przy hali widowiskowo-sportowej Urania w godz. 9.00-10.30.

 

Obok biegu głównego przewidziano również imprezy towarzyszące.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy o godz. 10.00 także pod halę Urania.

 

W godz. 10.30-11.00 odbędzie się zabawa „Olsztyn roluje” - czyli: pokaz, rozgrzewka i przypomnienie podstawowych zasad rolkowania oraz wspólny przejazd dużych i małych rolkarzy na dystansie 1,5 km. O godz. 11.10 Bieg Dzieci na dystansie 360 m ( 2x180m), natomiast o 11.30 Bieg Rodzinny (przebierańców) - 700 m (2x350m).

 

Zapisy na stronach: www.osir.olsztyn.pl lub osobiście w biurze OSiR Olsztyn przy ul. Żołnierskiej 13a. Pierwszego czerwca zgłoszenia będą możliwe w biurze zawodów przy hali widowiskowo-sportowej Urania w godz. 9.00-10.30.

 

Przypominamy, że Copernicus Run będzie jednocześnie finałem I Grand Prix Warmii, który obejmuje 3 biegi na dystansie 10 km w Dobrym Mieście, Lidzbarku Warmińskim i Olsztynie.

 

Zapraszamy!

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl