Zapraszamy Mamy

W poniedziałek 26 maja Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza wszystkie mamy do WCRS Aquasfera na pełen niespodzianek Dzień Matki.

 

Po pierwsze do każdego zakupionego biletu godzinnego normalnego lub ulgowego wszystkie mamy otrzymują drugą godzinę gratis (obowiązuje: e-karty, Fit Flex, Fit Profit, Ok System, nie obowiązuje Benefit Systems). Po drugie - mamy, które skorzystają w tym dniu z aqua animacji dostaną niespodziankę i po trzecie w godz. 16.00-20.00 – w specjalnie zorganizowanej Alei Kobiet całkowicie za darmo będą mogły skorzystać z licznych atrakcji.

 

Na mamy czeka: modelowanie i zabiegi regeneracyjne, profesjonalny makijaż, malowanie paznokci, profesjonalne porady kosmetyczki i dietetyka.

 

W trosce o zdrowie mam tego dnia będzie promowana profilaktyka raka szyjki macicy i piersi a także będzie można zrobić pomiar składu ciała.

 

W ramach relaksu na mamy czeka masaż, porady fizjoterapeuty, a także nauka języka francuskiego.

 

Na specjalnych stoiskach zaprezentowane zostaną pasy wyszczuplająco - ujędrniające a także naturalne kosmetyki z najdalszych zakątków świata.

 

Maluchy towarzyszące mamom będą miały okazję spróbować swoich sił w zajęciach z robotyki, a przyszłe przedszkolaki będą mogły zapoznać się z nowinkami jakie czekają na nie w przedszkolu.

 

Całość dopełni pokaz tańca towarzyskiego i disco ze Szkoły Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy oraz cheerleaders.

Social Media

Loading...
Loading...
Loading...

Mapa naszych obiektów

Partnerzy

Patroni medialni

Certyfikaty

olsztynLogo
uniaLogo
Realizacja: redicon.pl